Mozgová porážka

Mozgová porážka

Odoslaťod GladiaThorr™ » Ne Dec 21, 2014 10:04 pm

Ahoj nemám ani taký problém,iba sa potrebujem poradiť ako ďalej.
Bol som normálny zdravý chlap,až do chvíle kým ma nepostihla mozgová porážka. Všetci mi držia palce a hovoria že bude dobre ... poražku som dostal vo svojích 41 rokoch a tretí rok sa trápim čo bude ďalej so mnou.Mám manželku ktorá sa o mňa stará ale vidím ako sa trápi a sam neviem dokedy to ešte bude zvládať .... myslel som aj na to že čo bude s nami dalej a ako sa stym dokažeme vysporiadať. Niekedy myslím na to či by nebolo lepšie odijsť z toho sveta. Nedokážem to urobiť pretože svoju manželku milujem ale bojím sa buducnosti pretože mozgová porážka ma tendenciu recidivy.
GladiaThorr™
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Dec 21, 2014 9:47 pm

Re: Mozgová porážka

Odoslaťod Vopo14 » St Dec 24, 2014 2:14 pm

trošku konkretizuj tvoj problém a hlavne v čom spočíva. toto si vzal dosť obklukou. na toto ti každý povie len bojuj...
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Mozgová porážka

Odoslaťod Sovaa » Ne Jan 04, 2015 3:56 pm

Ak miluješ svoju manželku tak by si spravil pre ňu to isté. Netráp sa tým, že by si bol na obtiaž. Ľudia ktorí ťa milujú to robia z lásky. Chápem, že máš pocit, že celú situáciu iba zhoršuješ ale skús to naopak brať ako výzvu ktorú dokážeš zvládnuť. Je Nový rok tak začni s pozitívnym myslením ;) Držím palce.
Sovaa
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Jan 04, 2015 3:45 pm

Re: Mozgová porážka

Odoslaťod kasper » Ut Mar 03, 2015 12:40 am

sova nemyslim ze to vnima svoju vyzvu....berie to ako skusku pre svoju manzelku....skusku ktora netrva tyzden ani mesiac
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Iné

cron