Využívanie fóra "Online psychológ"

Využívanie fóra "Online psychológ"

Odoslaťod Richard Gróf » Ne Júl 05, 2009 9:32 am

Okrem individuálnych psychologických služieb môžete vyskúšať aj možnosti tohto fóra. Ak zverejníte svoju otázku, problém, alebo tému, o ktorej by ste sa chceli dozvedieť viac, môžete získať postoje, skúsenosti, postrehy a cenné rady ostatných diskutujúcich. Vaše názory a reakcie zase môžu pomôcť ľuďom, ktorí sa pýtajú alebo podobné informácie hľadajú. Pomôžte aj Vy vytvoriť cenný zdroj informácii, či už otázkou, popisom problematickej situácie, skúsenosťou alebo dobrou reakciou. Odpoveď psychológa v súčasnosti nie je kvôli časovým možnostiam garantovaná.

Základne informácie o využívaní:

  • Fórum "Online psychológ" je určené na výmenu informácii ohľadne tém, ktorými sa zaoberá psychológia, a poskytuje možnosť diskutovať o psychických a vzťahových problémoch.
  • Fórum je otvorené každému: odborníkom i laikom.
  • Administrátor nezodpovedá za pravdivosť a odbornosť príspevkov diskutujúcich. S informáciami preto zaobchádzajte obozretne! Overte si ich a nakladajte s nimi podľa vlastnej zodpovednosti.
  • Problémy a témy psychologického rázu sú väčšinou komplexné a nie je možné ich riešiť jedinou správnou odpoveďou alebo radou. Fórum slúži ako možná inšpirácia toho, ako sa dá o probléme alebo téme rozmýšľať. Fórum nenahrádza psychologické konzultácie, ktoré idú viac do hĺbky a sú špecificky orientované na individuálny kontext klienta.
  • Pri problémoch ohrozujúcich zdravie fórum nenahrádza návštevu zdravotníckeho zariadenia a komplexnú odbornú pomoc!!!
  • Informácie v príspevkoch a odpovediach môžu byť užitočné aj pre ďalších ľudí, preto nie je možné raz odoslané príspevky mazať alebo upravovať. Pokiaľ tak z opodstatnených dôvodov chcete urobiť, kontaktujte administrátora.
....viac o autorovi prispevku na http://www.onlinepsycholog.sk/o_mne.html
Richard Gróf
Site Admin
 
Príspevky: 101
Založený: Pi Júl 03, 2009 3:05 pm

Naspäť na Dôležité informácie o fóre

cron