Strach zo škôlky

Strach zo škôlky

Odoslaťod mik » Ut Mar 29, 2011 9:35 am

Dobrý deň,moja dcérka má 5 rokov a 9 mesiacov.Tento rok pôjde do školy a moc sa tam teší ale myslím,že hlavne preto aby už konečne odišla zo škôlky.V júni minulého roku prešla v škôlke z malej triedy do veľkej v tej istej škôlke a odvtedy máme ranné nevoľnosti.Každé ráno zvracia a drží sa za srdiečko až sa bojím či neskolabuje.Majú v škôlke dosť prísnu učiteľku,priznám sa že aj ja sa jej bojím niečo povedať,dosť kričí ale pri toľkých deťoch sa nečudujem,dcérka vraví že tam nechce spávať ani chodiť práve kvôli nej. Manžel chodieva na týždňovky a chápem že jej chýba.Teraz bol od decembra do minulého týždňa doma a keď s ňou chodil do škôlky bolo dobre,neplakávala ani nezvracala.Včera manžel znova odišiel na týždňovku a kolobeh sa začal znova.Dokonca dnes keď som išla s malou do škôlky držala sa a snažila sa neplakať ale keď vošla do triedy učiteľka na ňu skríkla citujem: A čo dnes už nereveš???Pred celou triedou.Neni som psycholog ale podľa mňa je to ponižovanie tak aj trochu chápem že sa tam bojí.Neviem či je príčina problémov manželova práca alebo prístup učiteliek ale už som z toho zúfalá,každé ráno sa pozerať na dcérku ako trpí to je strašné.Prosím poraďte ako jej mám pomôcť?Už som nás aj objednala k psychologovi ale asi až za mesiac.Vôbec neviem čo jej mám už hovoriť ani ako na ňu ísť.Ďakujem.
mik
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Mar 29, 2011 8:56 am

Re: Strach zo škôlky

Odoslaťod Slávka » Št Júl 07, 2011 4:27 pm

Dobrý deň,

keď som čítala Váš príspevok, neverila som vlastným očiam. Nechápem, že tolerujete správanie tej ženy / učiteľky, ja by som jej už dávno niečo od srdca povedala. A čo ostatní rodičia??? Snáď nemáte strach, že Vám malú vyhodia zo škôlky. Teraz je to už síce za Vami, ale normálne vo mne vrie, keď si predstavím, že by sa pedagóg takto choval k mojim deťom. Je to čistý cinik - tá učiteľka. A k psychologovi nepatríte Vy, ale tá "pani učiteľka". Prajem krásne prázdniny.
Slávka
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Dec 14, 2010 10:43 am

Re: Strach zo škôlky

Odoslaťod erika » Pi Apr 29, 2016 9:22 am

dobry den mi mame tiez taky problem mali sme ho na zaciatku roka a tam to ucitelka a presvedcila aj mna ze to je s toho ze mu zmenili ucitelky a su dost nervozne stale a ze mu odisli kamarati ale ked to zacolo teraz znovu a place mi stale ze ho mam nechat doma ze tam nechce ist tak som sa snim rozpravala tak mi povedal ze ucitelka a jej vnucka mu stale hovoria ze je debil a ked povedal ze to je mrzko tak mu na to odpovedala ze debil je normalne slovo tak ma to zarazilo dneska som sa s nou rozpravala alebo ona stale rozpravala mna nepustila ani k slovu a povedala ze zato ze nechce chodit do skolky tak mozeme mi s manzelom ale on stale hovori ze nechce tu ucitelku lebo ze len krici a nadava mu do debilou a ze nic nevie a ona si to nechce priznat nechapem
erika
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Apr 29, 2016 9:15 am


Naspäť na Malé deti

cron