Vzdorovité dieťa

Vzdorovité dieťa

Odoslaťod soon100 » St Sep 21, 2011 1:43 pm

Dobrý deň, mám 4 ročnú dcéru. Nedávno začala navštevovať materskú školu. Vždy ráno plače, keď má ísť do škôlky. Je veľmi vzdorovitá a všetko si vydobíja plačom. Veľmi je závislá na otcovi. Ja som študovala na vysokej škole a skončila som len nedávno, takže venoval sa jej viac otec. Ale ide o to, že on jej dovolí takmer všetko. Keď začne plakať a vymýšľať okamžite jej dá, čo chce alebo ide s ňou, kde ona chce. Keď jej poviem, že to nesmie alebo musí ostať doma, tak ma dcéra odmieta. Manžel jej vyhovie a potom som najhoršia ja. Nemám voči nej žiadnu autoritu a vlastne ani manžel ju nemá, pretože ona s ním "zametá" ako chce. Keď poviem manželovi, aby sme s ňou išli k psychológovi, tak mi odpovie, že ona z toho vyrastie a jej treba len vyhovieť. To dieťa jednoducho nevie a nechce poslúchať.
soon100
 
Príspevky: 1
Založený: St Sep 21, 2011 1:04 pm

Re: Vzdorovité dieťa

Odoslaťod ljubka » Po Okt 17, 2011 2:30 pm

Ahoj, my mame doma presne to iste!!!! Ja som takisto studovala a manzel prerabal nas dom, takze malá bola so starymi rodicmi..a presne tak ako hovoris, ako ona piskala, tak vsetci skakali..rovnako nema ku mne ziadny respekt, co je najhorsie este ma aj bije abz sa ukazala, ako ma ma na haku. No potom, ked sme same, tak ma stiska ako ma lubi atd... neviem, ja som sa jej napr. cez prazdniny venovala ako blazon, uz sme byvali na novom a mala sa trochu poucila, uz ani nechcela chodit ze nimi na navstevy a zacala aj relativne posluchat.... inak ked uz toho bolo privela, ja som chytila na nu taky nerv, az som sa sama zlakla a mala sa zrazu uplne obratila a sama sa mi ospravedlnila... takze je mozne, ze staci trochu zmenit pristup a zmeni sa to...
ljubka
 
Príspevky: 1
Založený: Po Okt 17, 2011 2:23 pm


Naspäť na Malé deti

cron