hladam kamarátov kamarátky ale aj kamarátov mám 19 prosím je tu niekto z niecim takýmto je mi smutno až mam z toho depresie samota je zla a rovno na vec:) proste nemám kamošov a štve ma to:(niekedy sa hnevam na seva že čo som urobila ľuďom čo?? pýtam sa prečo ste taky hnusný hejtujete a tak pretože ano su aj dobrý aj zlý ľudia <3 ja hľadám tých dobrých nikdo nemôže hejtovať keď ta nepozná:) pamätajte nato iba mi kľudne napíšte a môžte aj prosím
nelkan772@gmail.com