Neviem ako ďalej

Neviem ako ďalej

Odoslaťod lubka2598 » Št Apr 25, 2013 9:09 pm

Bola som s partnerom 2 roky potom z hodiny na hodinu odisiel, dlho som sa z toho zbierala asi tak 3 mesiace kym som sa vobec niekam pohla co mi pomahalo tak to ze mam dcerku, ale to bolo s druhym mala ma 3 roky a otec malej oddisiel ked som otehotnela. Chodila som k psychologicke aby som sa pozbierala, ked som znovu zacala zit a povedala som si ze idem dalej stretla som cloveka ktory mi ukazal co je laska zrazu na mne niekomu vazne zalezalo ked sa to dozvedel ex ten co oddisiel zacal sa ozyvat ze mu chybame a ze sa rozhodol ze chce byt s nami, uverila som mu tak som sa k nemu vratila bolo to pekne asi tak mesiac ked zacali prve problemy zodvihol sa a odisiel. Vycital mi hlavne moje fajcenie aj ked som uz fajcila malo ale nemala som taku pevnu volu prestat. Slubil mi ze ked budu problemy ze vzdy bude stat pri mne no ani raz tak neurobil. prosila som sa ho o lasku no dokazal len to ze ma vyhodil z auta a este mi nechtiac presiel po ruke. Za to co on spravil alebo ma urazil daval vsetko vinu mne a ani raz sa neospravedlnil. No a ten clovek ktoremu na mne zalezi mi pomahal a pomaha vo vsetkom, vzdy stal a stoji pri mne, velmi ma lubi a ja chcem tiez zas tak lubit, chcem zabudnut, ale neviem ako co si mam mysliet o tom mojom ex bo co nasluboval to nesplnil a stale sa ozyva ale ked hovori o buducnosti tak hovori len ze kazdy za seba on za seba a ja za seba a za svoju dcerku. Ze ked budeme byvat spolu tak kazdy co zarobi tak to bude mat pre seba, momentalne som nezamestnana a poberam len hmotnu nudzu, raz mi na to povedal, ze ked by som potrebovala ist si zarobit tak mam ist slapat chodniky ako dotklo sa ma to, pretoze som mlada a inteligentna baba, mam ukoncenu vysoku skolu. ako velmi vela mi nasluboval a uverila som mu, ked sme sa davali znova dokopy povedal ze si mame hovorit lubim ta stale ja som to dodrziavala u neho to vymizlo po mesiaci. On byval u nas a ked odisiel tak ma moja mama vyhodila, ze mam ist byvat ja k nemu a k jeho mame no on povedal ze nemozem, ze jeho bratovi to vadi. Zrazu sa mi to vsetko zda ako zly sen odhanam od seba cloveka ktoreho som zacala mat rada a ktoremu na nas zalezi kvoli cloveku z ktoreho ide pocit ze o nas nestoji, radsej uprednostnuje komunikaciu s kamaratkami na fcb alebo pokeci. Prosim poradte mi co dalej.
lubka2598
 
Príspevky: 1
Založený: Št Apr 25, 2013 6:56 pm

Re: Neviem ako ďalej

Odoslaťod dada1 » Ne Apr 28, 2013 5:39 pm

Najprv si daj otazku chces zit s takymto clovekom?Mas skolu vysoku tak musis mat aj rozum co vlastne ocakavas od zivota a ci on je ten pravy,ale ako tam pises tak na mojom mieste moze zabudnut taky clovek na spolocny zivot.Ludia ktory ublizia budu ublizovat stale ja som mala tiez podobny pripad,ale som uz s toho von a som stastna,ze som mu nenaletela na jeho kazdodene sluby.A to,ze ta ponizil s tou slapkou,ze mas kracat po chodniku ty chces s nim na dalej zit?Treba sa postavit takym ludom zahodit vsetko co vas spajalo,lebo ak to nespravis prides o toho cloveka ktoreho si zacala mat rada.Myslis,ze pre neho je to jednoduche zit v neistote ci sa k nemu raz vratis.Vie o vsetkych tvojich problemoch co sa tyka tvojho ex?Mala si prvu moznost a spoznala si cloveka na ktorom mu na tebe zalezalo,asi si myslim,ze aj zalezi.Tak preco mu zatvaras dvere ked ti tento clovek tak vela naublizoval.
dada1
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Apr 28, 2013 5:13 pm


Naspäť na Opustenie a samota

cron