Opustilo ma dievca

Opustilo ma dievca

Odoslaťod Patrik01 » St Júl 29, 2009 10:15 pm

Dobry den, chcel by som sa spytat na nejaku radu ako sa zmierit s tym ze ma opustilo dievca. Boli sme spolu polroka a strasne som ju miloval a stale ju milujem. Nedavno som sa koli tomu chcel zabit ale nespravil som to. Ale ta uzkost a to vsetko s tym spojene to je nenormalne zly pocit a ja sa s tym nedokazem vyrovnat. Viete ona mi povedala, ze potrebuje cas a mozno sa kumne vrati. Lenze ja to nedokazem vydrzat nech sa snazim akokolvek. Pocuval som vela rad ako napriklad ze to mam vypustit z hlavy a ze to prejde lenze nedokazem to. Chcem nejaku odbornu radu pretoze som strasne na dne. Chcel by som ju spet ale ona to uz nechce zatial. Neviem poriadne ani aky mala na to dovod ale keby to bolo za nejakeho ineho chalana tak sa zrutim uz na cisto. Prosim skuste mi poradit co najskor. Dakujem.
Patrik01
 
Príspevky: 1
Založený: St Júl 29, 2009 10:08 pm

Re: Opustilo ma dievca

Odoslaťod elsy » Pi Aug 06, 2010 8:37 am

Určite nemysli hned na zabitie , ved ZIT SA MUSI, ak chce cas, tak jej ho dopraj, aspon zistite obaja, ci sa k sebe hodite, ak nie je to vyhodne pre obe strany, pretoze ona nie je ta prava a Teba caka nieco ovela silnejsie a krajsie, ver mi!
elsy
 
Príspevky: 11
Založený: Ut Aug 25, 2009 6:03 pm

Re: Opustilo ma dievca

Odoslaťod Matik » Ut Nov 22, 2011 10:31 pm

Ja som sa zatial nerozisiel...ae tak co pocuuvam kamaratov najlepsia moznoznost je ze si najdees inuuu... aa ak nie hned priatelku tak aspon na odreagovanie... zaaklad je nevhybaj sa zenaam... a ak maa ineeho znamena to ze si ta nevazi a nezasluuzi... tak naco budes stakou straacat cas?
Matik
 
Príspevky: 3
Založený: Po Okt 24, 2011 9:20 pm

Re: Opustilo ma dievca

Odoslaťod Celezle » Po Mar 05, 2012 9:58 pm

hmmm moja mi usla s lesbou sila dalsia .....
Celezle
 
Príspevky: 3
Založený: Po Mar 05, 2012 8:54 pm

Re: Opustilo ma dievca

Odoslaťod stifler » Ut Okt 02, 2012 4:00 pm

No ja ti poviem ze ja mam presne taky isty problem ako ty, mna tiez opustila zena ktoru stale milujem ako este nikoho, ale je to mojou vinou to viem a o to je to este horsie, tiez neviem co mam robit,nechcem vobec zit, je to ako ten najhorsi sen na svete....ale viem ze aj ona este nieco kumne citi, viem to proste, ona my stale hovori ze chce na mna zabudnut ale ja to nechcem, nechcem to proste dopustit, fakt rozmyslam stale viac a viac ze si nieco spravim a budem mat v zivote uz konecne klud a pokoj, je to hrozne byt bez niekoho koho milujes a chces snim byt navzdy,jak sa povie, raz si hore a raz dole ale ja som uz na samom dne a este nizsie...je to strasne a uz ma to tu vobec nebavi na tomto svete....tak neviem ako to bude dalej...
stifler
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Okt 02, 2012 3:53 pm


Naspäť na Opustenie a samota

cron