rozchod

rozchod

Odoslaťod marry » Št Sep 24, 2009 8:45 pm

dobry den,potrebujem pomoc ako sa zmierit s rochodom...chodili sme spolu rok a pol,byvali sme spolu kazdy den,chodil ma nastevovat do prace,boli sme spolu na dovolenke,moja rodina ho mala rada a este ho aj ma...za ten rok a pol sme sa vela krat pohadali a niekedy som to riesila rozchodom,no vzdy prisiel za mnou a prosil o sancu,klakol si na kolena a plakal,potom mi vyvolaval,ze to nemozem spravit atd...vzdy som sa k nemu do dna vratila...ale posledny mesiac bol pre mna velmi narocny a zlost som si vybijala na nom...bola som k nemu arogantna atd...a teraz ma nahal,ze ce byt sam,necudujem sa,pretoze som bola k nemu hnusna,ale kazdy si sancu zasluzi...a ja tiez...ked sa so mnou rozisiel prosila som ho o sancu,no on nic...tak velmi cem dokazat,ze viem byt aj normalna...noo on chce byt len kamarat,ja sa s tym newiem zmierit,a najhorsie je na tom,ze stale ma miluje,pise mi to...sme spolu v kontakte ako ,,kamarati,,a ked sa ho spytam ci ma miluje powie ze ano ale ze mu nechybam:((ja tomu nerozumiem co sa s nim stalo,pretoze on bol vzdy taky,ze mu nebolo jedno co robim,on bol vzdy ten co ziarlil a robil sceny,bojim sa samoty:((aj ked vravi,ze to nieje definitivne ale myslim si,ze sa uz ku mne nevrati...o mesiac mame ist spolu aj s kamaratmi nasimi na chatu a newiem ako sa tam spravat,newiem ci mam on ho bojovat alemu mam dat cas ako chce,ale to znamena,ze som ho stratila navzdy..prosim o pomoc!!!!!!dakujem
marry
 
Príspevky: 2
Založený: Št Sep 24, 2009 8:30 pm

Re: rozchod

Odoslaťod Silvia » Ne Sep 27, 2009 8:53 am

Ahoj

Pred pár mesiacmi som sa rozisla s priatelom. Boli sme spolu približne 3 roky. Rozchod som iniciovala ja a on s tým súhlasil.
Ten vztah bol pekný nelutujem nic. Tiez sme mali "hadavé" obdobie potom bolo zase lepsie ale ku koncu som citila ze uz to nejde tým smerom ktorým by som chcela aby islo. Vzdialili sme sa nielen fyzicky ale aj emocionalne co castokrat ide ruka v ruke. Bolo to tazke na zaciatku ale teraz mozem napisat ze je to fajn. Sem tam si nieco napiseme cez net ale inak je to pre mna minulost. Chcem tým povedat ze pokial citis ze ten vztah ti viac skodi ako robi ta stastnou tak to skus zmenit. Neboj sa ani samoty ktora ti umozni "utriedit" si myslienky, porozmyslat nad tym co by sa z tvojej strany dalo zmenit k lepsiemu pre buducnost. Myslim ze velmi dolezite je uprimne si s partnerom povedat co k sebe naozaj citite a ako to obaja vidite do buducnosti. Bez zbytocne prehnaných emocii. Toto je podla mna cesta ktorá by ti mohla pomoct najst riesenie na tvoj problem.
Silvia
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Sep 27, 2009 8:37 am

Re: rozchod

Odoslaťod marry » Ne Sep 27, 2009 7:25 pm

dakujem ti za radu...je to pre mna teraz tazke obdobie,ale v zivote su aj horsie veci a musime sa naucit prekazky zvladat...stale mi chyba...milujem ho...a viem ze aj on mna bo mi to pisal ale,ze mu mam dat pokoj,ze sme iba kamosi a ce byt teraz sam...poznam ho a viem,ze jeho tvrdohlavost ho casom prejde...mozno som najivna,ale podla mna sa bude ciet ku mne casom vratit,bo co bolo medzi nami bolo nadherne bola som jeho prva laska...len treba cas mu dat nech si uvedomi a usporiada v hlavke myslienky...teraz as bude najlepsie ked sa mu vobec nebudem ozyvat.bude to pre neho nezvyk,ze mu kazdy den sms alebo telefonat nepride a pochopi mozno casom,ze sa zle rozhodol...nadej zomiera posledna
marry
 
Príspevky: 2
Založený: Št Sep 24, 2009 8:30 pm

Re: rozchod

Odoslaťod M[a]nny » Ut Feb 02, 2010 12:41 am

Zdravím, Marry.

Vaša situácia je v podstate veľmi jednoduchá, ale smer, ktorý si zvolíte je už o niečo náročnejší. Chcem tým povedať, že máte celkovo len dve zdravé možnosti:
  • Nechať ho tak a viac na to nemyslieť
  • Skúsiť to ešte raz a ak to aj tak nevýjde, už sa s tým netrápiť

Znie to možno tvrdo, ale čo chcete robiť? Trápiť sa pre nejakú nereálnu nádej, ktorá možno nikdy nepríde? Je mi jasné, že to bude trvať istú dobu, a vôbec, stále budete mať na mysli "čo ak predsa", ale nemali by ste sa trápiť. Mali by ste ísť vpred.
M[a]nny
 
Príspevky: 4
Založený: Ut Feb 02, 2010 12:34 am

Re: rozchod

Odoslaťod Pan_Zivota » Ne Jan 16, 2011 8:43 pm

M[a]nny napísal:Zdravím, Marry.

Vaša situácia je v podstate veľmi jednoduchá, ale smer, ktorý si zvolíte je už o niečo náročnejší. Chcem tým povedať, že máte celkovo len dve zdravé možnosti:
  • Nechať ho tak a viac na to nemyslieť
  • Skúsiť to ešte raz a ak to aj tak nevýjde, už sa s tým netrápiť

Znie to možno tvrdo, ale čo chcete robiť? Trápiť sa pre nejakú nereálnu nádej, ktorá možno nikdy nepríde? Je mi jasné, že to bude trvať istú dobu, a vôbec, stále budete mať na mysli "čo ak predsa", ale nemali by ste sa trápiť. Mali by ste ísť vpred.



ta druha moznost sa minepači ... ono to na 99% percent nevevyjde bo chalan si uvedomil asi co mu skutocne na tebe vadilo... ja som mal ten isty problem ale priatelka sa so mnou rozisla ... milujem ju citim to nikomu sa s tym nepriznam nakomunikujem s nou azijem svoj zivot a je mi super :) a este to dsot teda velmi veal zalezi od znamenia človeka skus si pozret dajaky tenpartnersky horoskop :)
Pan_Zivota
 
Príspevky: 7
Založený: Ne Jan 16, 2011 10:56 am

Re: rozchod

Odoslaťod lucicka69 » Po Júl 25, 2011 9:28 pm

Potrebujem pomoc, rozisla som sa s priatelom po roku a pol, mali sme pekny vztah aj ked s hadkamy ale vzdy sa to vyriesilo,no tentokrat mu preplo. zo dna na den mi vynadal, ze nechce uz nic, ze kumne nic neciti a mam ho nechat napokoji, pritom uz raz ma ppodviedol ale vsetko som odpustila,chcem dalsiu sancu no on uz nechcem ani pocut moj hlas,nenavidi ma a ja neviem preco ...je to velmi tazke, nespim,nejem, len pracujem,viac a viac,myslim nanho stale a je to sice cerstve ale stale nanho cakam. neviem sa stym zmierit, chodili sme spolu na dovolenky, prezili krasne chvile, aj po intimnej stranke to klapalo a teraz som sama a neviem ako dalej :( ( :cry:
lucicka69
 
Príspevky: 1
Založený: Po Júl 25, 2011 9:22 pm


Naspäť na Opustenie a samota

cron