Tuzba po odpusteni

Tuzba po odpusteni

Odoslaťod Rado112233 » St Máj 07, 2014 11:36 pm

Rozisla sa so mnou priatelka. V tej zufalosti som skusal vsetko a zacal som sa jej vyhrazat a ublizovat. Bolo to hrozne. Chcel by som sa jej za vsetko ospravedlnit a poziadat o odpustenie no nechce ma uz vobec ani vypocut. Nedokazem ist dalej v zivote, trapim sa ze som jej ublizil. Nevadi mi ze ma dalsi vztah ,ale bytostne sa potrebujem ospravedlnit. Ale len naznak kontaktu ju rozhneva. Co mam, ako to mam spravit? Skusal som sa zavesit ale ani to nezvladnem. Keby sa nehnevala. Skuste mi poradit, nici ma to zufalstvo. Dakujem
Rado112233
 
Príspevky: 1
Založený: St Máj 07, 2014 11:19 pm

Re: Tuzba po odpusteni

Odoslaťod Vopo14 » Št Máj 08, 2014 10:13 pm

Čo takto vyskúšať sa s ňou skontaktovať cez jej priateľa. Vysvetliť mu ako ťa to všetko mrzí a požiadať ho o pomoc aby jej skúsil vysvetliť ako je to pre teba dôležité sa jej ospravedlniť. Samozrejme aby bol pri tom aj on a aj on si to všetko vypočul. Niekedy je lepšie to povedať tej druhej osobe, bez nejakého nátlaku, len s prosbou o pomoc. Možno so sľubom, že už ich potom necháš si v klude nažívať. Pokiaľ nieje nejaký sebec a ona má aspoň kúsok citu a zlutovania v sebe, tak by to touto cestou mohlo ísť. Môj názor, aspoň za pokus to stojí, nie?
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Tuzba po odpusteni

Odoslaťod kasper » Št Máj 08, 2014 11:07 pm

bratu to urcite nie je iba o tom ze sa jej chces ospravedlnit...ty ju chces vidiet chces aby ked sa jej budes ospravedlnovat povedala mozme byt kamarati mozme sa stretavat alebo si pisat....lebo chces mat nadej ze este sa s nou das dokopy...na jednej strane ju chces tym ospravedlnenim potesit ale tebe sa na dusi neulavi...v to nedufaj....budes si stale plieskat hlavu o stenu ze aky si k***t
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm

Re: Tuzba po odpusteni

Odoslaťod Vopo14 » Pi Máj 09, 2014 12:14 am

človek chce byť na neho mierumilovný a potom príde kasper a vysype to do neho ako samopal ......... :lol:
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Tuzba po odpusteni

Odoslaťod panpulon » Št Apr 05, 2018 12:37 pm

Najlepsie v tomto pripade bude ked ju nechas na pokoji a zabudnes na nu. To ze si sa jej vyhrazal a ublizoval jej je dost cez ciaru, to uz sa vratit neda prhnal si to. Skratka zabudni. Sprav si nejaky program. ...Viem ze je to klise ale cas vsetko vyriesi, je to tak poznam to.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Moto: Pokiaľ chceš niečo dosiahnuť musíš tvrdo pracovať. Som profesionál na grafické práce napr. www.ocity.net a fitnes stravu. Pokiaľ potrebuje niekto pomôcť napíšte.
panpulon
 
Príspevky: 6
Založený: Št Mar 29, 2018 12:40 pm


Naspäť na Opustenie a samota

cron