Ako ďálej

Ako ďálej

Odoslaťod bubu » Ne Dec 04, 2011 4:59 pm

Zoznámili sme sa . 07.07.2000........... Manželstvo sme uzavreli po 4 rokoch známosti. Okrem menších nedorozumení bolo naše manželstvo harmonické až do roku 2005. K vážnemu narušeniu manželských vzťahov došlo po narodení detí, keď odporca začal viacej chodiť do práce,rodinný život mu unikal,uprednostňoval návštevy u svojich
rodičov, zveroval sa viacej svojim rodičom ako svojej manželke,nikdy si ma pred nimi nezastal. Náš život sa uberal smerom: práca, domácnosť, starostlivosť o deti,návštevy rodiny ,málo spoločných výletov,nezáujem o manželku,prestali sme intímne žiť takmer rok,žiadne prejavy citov.Máme oddelené manželské postele od mája tohto roku....Vzťahy aj s jeho rodičmi sa pokazili v apríli,jeho mama sa nezachovala pekne voči mojej osobe,manžel si ma nezastal.Odvtedy manžel vôbec nemá záujem

riešiť tieto problémy.Vyhovuje mu tento stav,rodičov navštevuje aj s deťmi,nebránim mu v tom.Ani raz nezačal tému "čo ďálej "s našou situáciou.Nesadol si a žeby sa opýtal ako to ideme riešiť..Vyhovuje mu to takto. Naše manželstvo funguje nasledovne: manžel sa postará o chod domácnosti ako sú účty, nákupy, "fušky"...s deťmi býva málo.Deti ráno do školy, zo školy,učenie,starostlivosť o dvojičky,domácnosť, práca je na mňa dosť,žiadna psychická podpora doma.Už som psychicky a fyzicky vyčerpaná.Má

peniaze na účte,ale hádame sa ,nechce mi prispieť na oblečenie pre deti,musím si požičiavať od kolegov..Ako partneri sme si žiaľ prestali rozumieť.On to vie,prezentujeme sa navonok ako "celkom" usporiadaná rodina,ale doma sa už takmer spolu nebavíme,nemám sa komu zveriť so svojimi pocitmi.Ja potrebujem k životu lásku, ktorú mi manžel nedáva. Stratila som citový vzťah a už naozaj nevidím nádej ..Najlepšie ale bolo,boli sme u našich na návšteve a potom prišli aj jeho rodičia.Manžel to tk zorganizoval a riešil veci s nimi a s mojimi rodičmi.Samozrejme som vybuchla na všetkých,takýto podraz som nečakal.Je slaboch,doma sa so mnou o tom vôbec nebavil,od apríla sa mohlo zmeniť veľa vecí,nemuselo to dojsť až tak ďaleko..Musel si zobrat na pomoc rodičov...Prosím poradte mi,či naozaj robím niekde chybu ja...lebo som už v koncoch..Ďakujem
bubu
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Dec 04, 2011 4:58 pm

Re: Ako ďálej

Odoslaťod fyzik » St Dec 07, 2011 9:04 pm

Mila Bubu,

nebudem Ti klamat. mas pravdu, zobrala si si nie len slabocha, ale aj mamickinho maznacika a velke decko.

LENZE!

lenze vztah je vzdy o dvoch a nikdy nie je na vine len jeden. z Tvojho prispevku som nepostrehol, ako si sa snazila danu situaciu riesit. je rok 2011, rozvedeni ste od roku 2005? to riesis nejaky navrat teraz?!

porozpravali ste sa niekedy spolu ako ludia? myslim bez nejakych hadok alebo romantickych ocakavani? bez silnych emocii?

mozno by stacilo, keby si za nim prisla, povedala mu zhruba to, co si napisala sem, ibaze bez nejakych obvineni. nieco na sposob citim sa takto a takto, je mi z toho tazko, ako sa k sebe chovame, neviem ako dalej. mas chut mi s tym pomoct? mas chut este so mnou zit? Ja Ta mam rada a rada by som, aby sme boli spolu stastni a nie takto zivorili.

ak sa s nim pokojne porozpravas, tak sa mozno dozvies nieco viac. mne prides ako nejaka obet okolnosti a zleho manzela, ktory je len mozno otupely z tych tvojich neustalych vycitiek. alebo hadok.... tazko povedat. neupela si sa nahodou priliz na deti? nemohol nahodou vtedy ziarlit na to, ze sa venujes len detom a jemu nie?

zamysli sa, moze si pri tebe stale pripadat ako chlap?

to len na zamyslenie. budem sa tesit na odpoved.

Drzim palce
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm

Re: Ako ďálej

Odoslaťod bubu » Št Dec 08, 2011 10:01 pm

Ďakujem pekne za odpoveď,
My nie sme rozvedení,chcela som podať žiadost o rozvod,aj som mu ju predložila už v máji,nič nenamietal..teraz v decembri som hladala sobášny list a veci k tomu potrebné a on mi ešte poradil,kde sú a zobral sa spať..neriešil ,ale o pár dní sme boli na návšteve u mojich rodičov a prišli tam zrazu jeho rodičia...zorganizoval to môj manžel...samozrejme,urobila som obrovskú scénu,lebo sa doma so mnou nezačal sám rozprávat za 9 mesiacov ani raz a to sme boli celá rodinka aj na dovolenke v lete...tam sa o tom nerozprával...lebo si nechcel kaziť dovolenku a nemal na to chuť...
vždy som začala ja túto tému...samozrejme ,že sme sa vždy pohádali..
nie,nie som !príliš" naviazaná na deti,ako normálna matka,vždy om mu vravela,že potrebujem lásku,pohladenie,milé slovo...
bubu
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Dec 04, 2011 4:58 pm

Re: Ako ďálej

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 7:58 pm

Ahoj Bubu

to je zaujimave. skusala si ho pocuvat? dost davaju ludia najavo, co chcu, to akurat my nepocuvame. ked budes pozorna, a nebudes sa hnevat, ked Ti nieco vravi, len sa nad tym zamyslis, tak urcite najdes riesenie.

teraz mi napadlo, ked Tvoj manzel rad riesi veci cez rodicov, skus sa na nazor spytat ich. bude to urcite zaujimeve. ale davaj si pozor, nebran sa, ked Ta budu za nieco kritizovat, nerob sceny, lebo nastartujes akurat obrannu reakciu, a zase to skonci hadkou.

jednoducho: nerob veci, ktore nefunguju. skus robit veci, co si este neskusila.

a tajomstvo na zaver: jemne narazky my chlapi nechapeme. silne narazky my chlapi nechapeme. jednoducho nam to pokojne treba na rovinu povedat.

vela zdaru
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron