Ako sa odputat od manipulatora

Ako sa odputat od manipulatora

Odoslaťod californiagirl » Ne Apr 10, 2016 8:38 pm

Zdravim. Poprosila by som o radu, zila som mnoho mesiacov s muzom, ktory je pohladny, uspesny, cielavedomy. Navonok genialny partner. Ohuril ma tym, aky je mudry, scitany. Prve mesiace to bolo len o sexe, priznavam. Experimentovali sme, nechavali sme si vsetko take volnejsie. Zhruba po polroku mi oznamil, ze sa do mna zamiloval. Ja som si v citoch nebola ista a nejaku dobu som cuvala, az ma nakoniec zlomil. To sa vsak stat nemalo. V momente, ked som prejavila akekolvek hlbsie city, mi zacal davat najavo, ze nie som dost dobra, ze on je viac ako ja, co vsetko musim na sebe zmenit a odovodnoval to tym, ze ma chce posunut vyssie. Po parmesacnom monogamnom vztahu zacal vymyslat so sexe v trojici. Vyhybala som sa mu, myslela som dopredu, rodina, deti, atd. Lenze ma tak strasne lamal, ze som mu to dovolila. Potom prisiel swingers, co mu vzdy nestacilo. Vykrikoval mi, ze som za tych par mesiacov pre neho nic nebola ochotna spravit a ze je nestastny, lebo jeho obycajny sex nebavi. Zili sme takto este nejaku dobu az sme si dali pauzu. Opat po par mesiacoch a nekonecnom lamani a dobijani, ako sa zmeni a ze bude vzornym muzom, som mu opat naletela. Zacala som rozvijat tento nezmyselny vztah i ked na mna vsetci navokol pozerali, ci som sa nacisto zblazdnila. Nebola som si nim ista, tak som do toho nevkladala extra nadeje. Snazila som sa to brat opat volnejsie, ale asi po mesiaci ma opat zacal tlakovat, ze chce vyskusat sex s muzom v trojici, teda ze sa chce na nas pozerat, potom vo stvrorici s parom. Nakoniec sa mi priznal ze to chce robit takto kazdy jeden den, lebo inak je nestastny. Dovolenky v grupe, planovanie programu proste vsetko s ludmi cudzimi, iba by sme sa "delili o postel". Normalne som mu chcela vyhoviet, vela sme sa o tom bavili, az mi nakoniec doslo, ze ma asi totalne zhovadil a zmanipuloval a toto nie som ja. Kde je rodina, deti? Je v strednom veku a stale nema potomstvo. Zistila som, ze je to typycky pripad manipulatora, dokonca som bola nejaky cas na nom aj financne zavisla, co uz v zivote nedopustim. Teraz, po rozchode ma atakuje, ze vsetko je moja vina, aka som bola neschopna a ze som mu nic nedovolila a pre vztah som nic nespravila. Nadava mi do prostitutiek a ine vulgarnosti nebudem radsej ani menovat. Hanbim sa sama za seba ze som stratila sebauctu v tomto nezmyselnom "vztahu", ak sa to vobec da nazvat vztahom. Casto mi je este smutno, nezvladam dobre samotu, ale uvedomujem si, ze radsej ostanem sama ako sa podriadit nejakemu psychopatickemu uchylovi, ktory aj tak s nicim nikdy nebude spokojny. Ako dlho asi trvaju tieto stavy po rozchode? Viete mi poradit? Dufam, ze toto rozhodnutie nikdy nebudem lutovat.
californiagirl
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Apr 10, 2016 8:35 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron