Akoby sama...

Akoby sama...

Odoslaťod Ivanka22373 » Ne Sep 15, 2013 10:39 pm

Ahoj ja neviem ci si to niekto precita ale dufam ze tu mi niekdo możno poradi alebo pomoże kedze uz naozaj neviem co mam robit.... Możno zacnem takto: mam priatela 3 roky a s nim dcerku ma rocik ... On nie je slovak a rozhodli sme sa zit v jeho kraju także to znamena ze tu uplne nikoho nepoznam priatel zatial nepracuje ale aj tak nikdy nieje doma. Pridem vecer ani sa ma nespyta ako sa citim co robiła mala .... Pride a odrazu chce.... HAdam sa s nim uz każdy den povedala som ze odidem a uz nikdy neuvidi malu ani mna a ma to hlboko v d.pe.... Nevladzem placem każdy den som sama on povedal ze on nebude 24 hodin sediet doma a ked som mu povedala ze ci ja mozem tak povedal ze tiez mam ist, neviem ci je tak spro.ty alebo sa robi... ja som sa spytała a kde.?? On povedal: ROVNO.... Dnes isiel na nakupy kupit okno s bratom .... Bol 8 HODIN naozaj... Ja som sa s nim znovu pohadala a utiekla som z domu o 22.00. Ale kedze som nemala kde ist a bala som sa tak som sa vratila Asi po 20 minutach a co ma velmi zabolelo tak to ze on tvrdo spal..... Ja nemozem odist mala nema pasport a sama ho nevybavim.... Ako jeden clovek dokaze zranit nikdy som si nemyslela stałe som si hovorila ked brudem mat złeho priatela tak ja mu ukazem, nedam sa .... Ale tu som uplne sama a slaba....
Ivanka22373
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Sep 15, 2013 10:24 pm

Re: Akoby sama...

Odoslaťod casyopea » Ut Okt 01, 2013 7:28 pm

Ahoj Ivka.
V prvom rade nie si sama !
Je tu ešte dcérka ktorá Ťa drží. Potrebuje lásku, lásku ktorú nedostáva od otca ale len z tvojej strany.
Čo sa týka papierovačiek, v tom ti nepomôžem. No ty sa hlavne musíš dostať preč, najlepšie s dcérkou.
Príp. druhá možnosť. Ísť si svojou cestou, bývať s ním no mať svoje vlastné záujmy. Brať ho iba ako vlastníka bytu.
každopádne ten jeho postoj nesmieš tolerovať. Zničíš sa! Jemu to bude jedno.
casyopea
 
Príspevky: 4
Založený: Ut Okt 01, 2013 6:35 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron