hadky a nadavky

hadky a nadavky

Odoslaťod golochyspa » Ne Dec 13, 2015 2:42 pm

Zdravim vas.Som 28 rocna,pracujuca holka,spoznala som sa s priatelom presne pred rokom na vianocnych trhoch cez spolocnu kamaratku.Ja som bola 3roky sama a on tiez.Ja som mala super podnajom v Centre mesta a pracu 5 minut od tial,ale kedze mi končila zmluva mala som sa prestahovat a on mi ponukol ze mozem ist byvat k nemu boli sme spolu uz 5 mesiacov.Bola to pre mna vyzva,kedze to bol clovek ktoreho poznam len 5 mesiacov a on byval asi 25km od hlavneho mesta.Riskla som to a som tu.Byvam tu uz vyse pol roka nikoho tu nepoznam iba jeho partiu.Od kedy som tu sa hadame,az tak ze si vulgarne nadavame( on zacne ja sa tak rozpalim ze zacnem tiez ) pokusala som sa mu pohrozit v prvej hadke kedy pouzil vulgarizmi,ze este raz a ja odidem,ale stalo sa to zas a ja som neodisla.Je to tak ze on je flegmaticky,dokaze pouzit take slova a take temi ze by vytocili kazdeho a ja som taka ze zacnem hystericit,mam chut sa vzdy zobrat a odstahovat sa, dokazeme byt strasne zly a je nam jedno kde a kto tam je.On je v tedy hlava hore ,kludne hovori a mne to ublizuje ja kricim,placem a hystericim.Cim dalej je to na kazdodennom poriatku,dokonca sme sa vratili z chaty po dvoch dnoch kde bola moja partia,samozrejme sme sa aj tam take dve hodiny z celeho dna hadali potom vychladli a zase sa mojkali,smiali,lubili,roboli vsetko spolu a takto to je dokoliecka stale.Isli sme domov po ceste sme si kupili langose plus jednu cigansku z ktorej on zjedol tristvrtku a mne ponukol ostatne.Dala som si pre chut ale maso mi nechutilo tak som ho dala na bok a toto stacilo k tomu aby on zacal po mne kricat ,chytil to zacal to hadzat a urazat ma ze naco to takto riesim a cele zle.Taketo veci sa stale deju uplne nezmyselna vec a hned ma zacne urazat a ja som taka hrda,proste to nevidim ako dvovod na to aby na mna ziapal a tak sa rozhorcim a zacnem kricat aj ja.Nakoniec sa on v klude zoberie a ide spat a ja tu nad nami premyslam a neviem co mam robit,lebo je to ako na kolotoci kazdy den hadka,udobrenie,hadka,udobrenie :( neni som najivna a viem ze to patri do vstahu,budujeme si pravidla,ucime sa kompromisom no je to take tazke ja to stresne precitujem .Moji rodicia sa rozisli ked som mala 10 a bolo to dost zle..hadali sa,dokonca sa sem tam aj pobili a preto som citliva na nase hadky strasne ich prezivam.Napada ma ze si ma nevazi neviem co mam robit a zacinam byt zufala...chela by som Vas poprosit o radu,ja už vazne neviem co mam robit.Dakujem
golochyspa
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Dec 13, 2015 2:07 pm

Re: hadky a nadavky

Odoslaťod Nikuska » Ut Mar 29, 2016 7:14 am

Ahoj.V každom vzťahu sú hádky.No to čo píšeš ty mi už nepríde celkom normálne.Hádka ako taká by sa dala ešte prežiť,ale aby sa už používali vulgarizmi to rovno môžete byť len kamaráti.A čo sa týka tých hádiek tak každá žena je na to citlivá.Na tvojom mieste by som odišla(hoci aj na pár dní ak máš kam)a čakala ako sa to bude ďalej vyvíjať a ak sama uvidíš že to nikam nevedie ukonči to.Nemá to význam stále sa takto dookola hádať a nadávať si.
Nikuska
 
Príspevky: 2
Založený: Št Mar 24, 2016 11:37 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron