kriza,možno aj nevera a sklon k samovražde

kriza,možno aj nevera a sklon k samovražde

Odoslaťod Michal1985 » Pi Jan 03, 2014 10:34 am

Ahojte. Nevedel som to zaradiť tak som to dal sem.Potreboval by som poradiť lebo som už v koncoch.

Manželku som si vzal ako slobodnu mamičku s 1 ročným dievčatkom. Sme spolu pomaly 3 roky aa manželia sme 2 roky.mame spolu krasneho syna.

Priebeh našeho manželstva bol asi taky že zo začiatku si vyžadovala neustalu moju pritomnosť.ja som tym odstavil priatelov a zaluby a teraz je problem,už ma ma dosť.A naopak zase tym že by ona chcela viacej žiť(kamaratky,zabava a proste vypadnuť von s priatelmi) tak zase ja som ten co by chcelbyť snouneustale.
Do toho všetkeho prisla situacia kedy si nasla cloveka,starsi pan,skusenejsi ohladom zivota a s nim casto prebera zivotne situácie(to su jej slova) no ja som ju podozrieval žes nim niečo ma.tvrdi že nie.ok berem to tak že jej verím.medzicasom si zacala pisat s bývalym spolužiakom o ktorom viem že je mladsi a ešte pocas skoly jeden k druhemu niečo citili ale nič medzi nimi nebolo. vraj je to medzi nimi uzavrete a nemam riešiť,no zrazu prisla stretavka z intraku a ja som ju podozrieval že sa s nim chce stretnuť.Nastastie to nebola stretavka kde by bol prítomný...no ale po príchode domov ju tonakoplo a zorganizovala stretavku zo strednej kdeon už učasť mal a 3 dni pred vianocami vysla s farbou von že nebude spať u kamaratky,ale u neho.hmm a bol ohen na streche....

A už sa to do dnes len vlecie a vsetko je na nič...Jej vysvetlenie stavu je že ma nedoriešene veci z minulosti,že sas tým musi vysporiadať sama a že potrebuje cas a bude dobre že tomusime vydržať.ja som nazoru že potrebuje odbornu pomoc a to psychologa,alebo možno aj obaja lebo aj ja už som v koncoch...alebo manželsku poradňu. na manželsku poradňu mi povedala že ak chcem takmožeme tam isť ale že ci som si isty že ci to chcem že sa tam možem dozvedieť aj to coma rani(naražala na citovu stranku) a s psychologom nesuhlasi že on jej nepomože,že jej bude tvrdiť že musi len vydržať a zotrvať.... a potom mi naznačila že ju nebavi život,nenaplnaju nase manželstvo,deti a že cim dalej tym viacej uvažuje že sa obesi.... mimochodom ked mala 8 obesil sa jej otec.Ado tohoto všetkeho mi tvrdi ženema prečo ma podviesť.ja neviemco mam robiť,nasilu ju ku psychologovi/ičke tlacit nechcem lebo sa neotvori ako ked bude sama chcieť....Ale myslim si že to by jej pomohlo.... poradte prosim co mam robiť... Dakujem
Michal1985
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Jan 03, 2014 8:51 am

Naspäť na Partnerská kríza