Co mam robit?

Co mam robit?

Odoslaťod Xeni » Ut Dec 17, 2013 2:11 pm

Som vydata 3 roky a posledny rok mame kriticky.Moj muž bol abstinentom ale nie preto lebo bol alkoholik ale preto lebo mi vadil alkohol.Ale pred rokom sme sa dohodli aby nebol abstientom.Na zaciatku bolo všetko dobre otvorili sme si vinko zazili sme pekny večer ale neskor už to prehanal...opijal sa a kazdy den si musel dat pivo.Mne sa to nepacilo tak som chcela aby bol abstinentom zase on povedal že bude ale aj tak pil potajomky.Je pravda že sa neopil ale aj tak som vedela že pil.Teraz pred týzdnom sme urobili dohodu že bude piť len obcas a neopije sa.Ale piatok sa opil ale aj to je pravda ze mali party z roboty.Ale mne proste vadilo že sa opil tam a pri tom mi slubil nieco ine.To je na tom že my sa o tom ked rozpravame tak mam taky pocit ze vzdy povie to čo chcem počuť a potom si myslím že je všetko poriadku ale aj tak si myslím že nebude vedieť dodržať svoj slub aby sa neopil.Co mam robiť aby som bola kludna aby som nemusela žiť strachom že kedy sa opije ako mám vyriesiť nas problem?prosim poradte mi.Dakujem
Xeni
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Dec 17, 2013 1:58 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron