Manžel na mňa kričí a nadáva mi

Manžel na mňa kričí a nadáva mi

Odoslaťod Popiska » Pi Apr 27, 2012 10:19 pm

Mám 40 rokov, som druhýkrát vydatá, mám dve deti 18 a 2 roky. S manželom sa poznáme 5 rokov, z toho 4 roky tvoríme pár. Zo začiatku bolo v našom vzťahu všetko fajn. Manžel veľmi túžil po vlastnom dieťatku, tak sa nám pred dvoma rokmi narodila dcérka. Môj muž podniká a to znamená, že je každý deň okrem nedele v práci od rána 6,00 do večera 21,00 hod. Ja som doma sama s dcérkou, syn chodí do školy a potom už má svoj záujmy. Cítim sa veľmi osamelá, nemám ani moc kamarátiek. Ale toto všetko je v pohode, môj problém súvisí s mojím manželom. Keď príde večer domov, je už unavený a nechce sa mu ani rozprávať, nieto aby so mnou ešte rozoberal čo sme cez deň zažili. Ak aj nadhodím nejakú tému, tak mi len niečo odvrkne a je vybavené. No a ešte to povie poriadne potichu, akoby chcel, aby som to poriadne nepočula (na jedno ucho totiž slabšie počujem) a keď pritom ide ešte televízor, tak nemám šancu počuť, čo povie. Keď sa ho opýtam, že čo povedal, tak mi to príde, ako keby čakal len na to. Zvýši okamžite na mňa hlas, vynadá mi, že som hluchá a že radšej sa so mnou nebude rozprávať. Mne to samozrejme príde ľúto a začnem plakať. Je to každý deň rovnaké, aj keď sa snažím, aby mal navarené, opraté, proste aby mu nič nechýbalo, správa sa ku mne stále arogantne. Som veľmi citlivá povaha a každý jeho "výbuch" končí mojimi slzami. Už ma poslal aj na psychiatriu, že nie som normálna, že sa mám dať liečiť a pani doktorka mi na druhom sedení povedala, že nechápe, prečo som tam, že som inteligentná žena a že sa mám so svojím mužom rozprávať o svojich pocitoch. Skúšam to, ale vždy to skončí rovnako, začne zvyšovať hlas a často sa dočkám aj vulgárnych slov na moju osobu. Neviem, ako si zachovať chladnú hlavu. Ja sa potrebujem s ním porozprávať, tak normálne ako muž so ženou, ale ako na to? Akú robím chybu, že sa ku mne takto správa?
Popiska
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Apr 27, 2012 10:17 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron