Miluje mna aj jeho?

Miluje mna aj jeho?

Odoslaťod Zlomený » So Júl 02, 2011 4:35 pm

Dobrý deň všetkým.
Vlastne ani neviem prečo som sa sem zaregistroval.Asi sa potrebujem len vyrozprávať zo smútku a beznádeje.Ale radšej sem napíšem svoj príbeh aby bolo jasné čo sa stalo.
Mám už 36 rokov (asi by som už mal mať rozum) a som raz rozvedený.O svojom manželstve sem ale písať nechcem.Snáď len to že sme sa brali keď som mal 29 rokov a o 3 roky sme sa rozviedli.(Našla si iného.) To ma ale už netrápy.
Potom som bol dlho sám.Nikoho som nehľadal.Myslel som že som v sebe stratil všetky city.
Pred rokom som sa z práce dostal na jedno školenie.Konalo sa v Tatrách v hotely a trvalo 4 dni.V prvý deň som sa tak unavil že mi dobre padlo sa uvolniť vo wellnese. Tam som sa dosť dlho rozprával s koleginou zo školenia.(tiež bola rozvedená a má 2 deti 14 a 17 rocne)
Veľmi mi pomohlo že som sa mohol vyrozprávať.Padli sme si nejak vzájomne sympatický a zaľubili sa do seba.(bolo to trochu zložitejšie ale to by bolo dlho opisovať). Problém ale bol že bývala spolu s exmanželom viac ako 200km ďaleko.Stretávali sme sa tak 1-2x do mesiaca.Po 4 mesiacoch prišla zamnou a ostala pri mne.Neskor prisla aj jej 14 rocna dcera.Od prvej chvile sa ale jej dcera snazila rozbit nas vztah co sa jej aj po 3 mesiacoch podarilo a priatelka sa s nou odstahovala odomna.Nakoniec od nej odisla aj dcera spat k otcovi. Priatelka ostala sama.(nechcela somnou komunikovat)
Keďže ja som ju stále miloval tak som sa snažil dať všetko doporiadku a ona stále odmietala.Po par tyždnoch som zistil že si nasla priatela.Zlomilo ma to ale milovat som ju neprestal.Stiahol som sa z jej zivota.(to ale nejde uplne lebo spolu pracujeme). Keď už som stracal nadej tak mi raz zavolala že sa chce stretnut.Samozrejme som súhlasil.Rozpravala mi ako si ju novy priatel nevazi a neveri jej.A ze jej este nikdy nepovedal ze ju ma rad.Povedala ze pri mne sa citi bezpecne.Skoncilo to tak ze sme boli tyzden spolu ale byvat sme spolu nemohli.Vzdy vecer odisla prec. Zistil som ze par dni byvala u neho v dome ale jeho sestra ju vyhodila.Cely ten cas sa somnou stretava a niekedy to skonci aj sexom.(skoro stale ked je kde).Z miesta kde doteraz byvala musela odist takze si hladala nove byvanie.(u mna to momentalne nejde).Dnes mi zavolala ze si nasla dom na prenajom.Bohuzial je to presne oproti domu kde byva on.Nechce sa s nim rozist a ani mna nechce stratit.Kedze ju velmi lubim a neskutocne sa trapim (nedokazem na nu zabudnut) tak sa jej vztah snazim prehliadat ale nejde to.Uz som na pokraji nervoveho zrutenia.Ziarlim,zurim,placem,nemozem dychat .......
Ked sa jej opytam co kumne citi tak neodpovie a ked to chcem skoncit tak sa snazi si ma udrzat.On jej zakazuje sa somnou stretavat a telefonovat.(je to ale hlupost lebo musime spolu pracovat).
Neviem co dalej.Dnes som sa jej opytal ci uz sa rozhodla ze sa kumne nevrati.Odpovedala ze to chce cas.Ale ja ten cas nemam.Nemozem sa takto trapit lebo sa zblaznim.
Poradte prosim.Asi nepomoze ked mi poradite ze sa mam na nu vykaslat.To som skusal a nedokazem to.
Dakujem
Zlomený
 
Príspevky: 3
Založený: So Júl 02, 2011 3:46 pm

Re: Miluje mna aj jeho?

Odoslaťod Zlomený » Ne Júl 03, 2011 6:39 pm

Tak znovu dobrý deň.
Návštevnosť tejto stránky asi nieje nejaka vysoka keď na to pozeram. :cry:
Škoda potreboval som nejake povzbudenie alebo nejaku rozumnu radu.
Dakujem kazdemu kto mi napise svoj nazor.
Zlomený
 
Príspevky: 3
Založený: So Júl 02, 2011 3:46 pm

Re: Miluje mna aj jeho?

Odoslaťod Peťo » Po Júl 25, 2011 4:46 pm

Toto je veľmi komplikované a špecifické. Nemá zmysel sa trápiť ak je v tom niekto druhý - to ona musí pochopiť, že to nie je normálne a ani lojálne k tomu druhému - ak nepovie ktorý je ten jeden tak to znamená, že buď to nevie alebo to nechce povedať. Ak to nevie povedať tak možno sa bojí stratiť jedného z vás (strach kvôli pre-trpeným stratám) a preto drží vždy jedného v zálohe lebo ani u jedného z vás nemá 100% istotu. Alebo ti možno nechce ublížiť. Mňa by to veľmi štvalo a možno to štve aj toho druhého chlapa. Skúste sa stretnúť na neutrálnej pôde - aby nedošlo ku konfliktu. Zisti aký názor má na to on. Ak ak to bude brať a chápať rovnako tak potom zavolajte aj ju s tým, že musí urobiť to rozhodnutie. Pretože večne ubližovať a trápiť sa nedá. Pozor na to či nemá naozaj nejaký osobný problém, kvôli pre-trpeným stratám - to si over ako prvé. Ak áno tak to bude potrebné jej dať istotu. Veľa šťastia.
Peťo
 
Príspevky: 3
Založený: Po Júl 25, 2011 2:52 pm

Re: Miluje mna aj jeho?

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 2:18 am

zdravim, zlomeny,

no ja som sa tu len teraz regol. tak teraz pisem ako o dusu. :)

peto ma recht. ono to seriozne moze pomoct, aj mna to ako prve napadlo. ak sa nevie rozhodnut, tak rozhodnite za nu.

pozvi ho na pivo, pokecajte si bez nej o nej, zistite, co k nej citite a hotovo. mozno neskor pozvete aj ju a nech sa dievca rozhodne. alebo si aspon vyjasnite pozicie. alebo to mozte vyriesit po starom chlapsky, odlozite zbrane a pojdete na paste, pobijete sa, volaco pretrpite a vyriesite si to raz a navzdy. mozno tiez zistis, co dava on jej a co naopak dostava od Teba, co nedostava od neho.
a len tak pre zaujimavost, preco si jej nepomohol najst byt niekde pri tebe?

nech sa dari, ozvi sa, ako si dopadol

fyzik
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron