Ja a moja dcera

Ja a moja dcera

Odoslaťod Altec » Po Jan 11, 2016 7:33 pm

Dobry den, prosim o radu. Mame s partnerkou uz dve deti. Dcera 3 roky, syn 1 rok. Problemy mam dva. Jeden je s partnerkou a jeden s dcerou. Sme spolu uz 11 rokov. Ja by som velmi tuzil po svatbe, ale rok od roka je to s nami horsie. Vedel by som si s nou niekedy predstavit cely zivot, ale ovela castejsie mam na nu zlost za to co robi. Hlavne co ma trapi je, ze po porode sa velmi upnula na dceru. Obrovsky ochranarsky instinkt, ze sme si nikto nemohli pri nej ani prdnut. Dva roky som to akceptoval, bral som to ako poporodne stavy, ze sa to vrati do normalu. Ale nic sa nezmenilo. Dcera je rozmaznana, furt place, za kazdu malickost a priatelka k nej hned priskoci, aby neplakala a urobi co chce. Ja to beriem, urobit pre deti vsetko, milujem ich. Ale niekde sa stala chyba. Teraz ma tri, narodil sa nam syn, on ma skoro rok. Najhorsie co sa mi teraz deje, je to, ze dcera mi zacala hovorit ze ma nelubi. Zacala sa spravat odmerane, vyhadzuje ma od seba. Je pravda ze nikdy sme nemali medzi sebou dobry vztah. Ale nespravil som nic zle, ze by som si tak odsudzil dceru. Chybu som mozno urobil, ze som bol casto v praci, ale vikendy vzdy doma. Obcas som doma zhukol ked som uz bol v koncoch, ale ziadne nasilie. Ja som na nu prisnejsi, lebo zena jej vsetko dovoli. Uplne vsetko moze. Zena hucala 100x viac, furt nervozna, za kazdu somarinu. Ale bral som to ako sucast, vzdy som bol tam kde ma potrebovali, v noci hore ked trebalo, rano do prace. Spolu dovolenky, prechadzky, nakupy. Viem ze deti viac lubia mamu, toto ? To ze sa casom ludia odsudzia beriem, vychova vat deti je tazke, v noci vstavat, uvarit, zarobit peniaze, spravit z nich dobrych ludi. Vsetko som ochotny vydrzat, ale to ze mi dcera hovori, ze ma nechce, to ma zabija. Berie mi to silu. Prosim o radu, zacinam za to partnerku vinit a neviem co mam robit.
Altec
 
Príspevky: 1
Založený: Po Jan 11, 2016 7:05 pm

Re: Ja a moja dcera

Odoslaťod zlatko4545 » Po Jan 25, 2016 6:02 pm

toto som uz zazila va vlastne oci nervy stresy hadky a podobne nuz treba si jedno uvedomit! ste clovek chlap mal. by ste byt vodca svorky. mate usta a treba sa poriadne porozpravat o tom co chcete ! s PRIATELKOU!!! medzi 4 ocami chapem to ze ako matka robi vsetko pre svoje deti no raz jej to deti vratia! nebudu zvladatelne prerastie jej to cez hlavu a to co robi ako sa chova vypliva ze uz to nezvlada. nikto verte nikto nema rad zakazy, no ked chcete byt na jednej lody mali by ste stat obaja za svojimi rozhodnutiami a nie ze prava ruka nevie co robi lava???? to takto nefunguje deti vedia ako na mamu vedia si to vydobit deti citia ze nieco nieje v poriadku... a co sa tyka svadby chyba vam papier k tomu aby ste boli stasny???? je to naozaj to co chcete s celeho vaseho srdca a chcete aj ten hnev ahj vsetko to co robi vasa priatelka? kazdemu mu raz rupnu vervy ale zaklad je rozpravat sa sadnut za stol a riesit a nabrat kompromisi, pochopit sa navzajom . treba byt zhovievavi a pochopit ako by ste sa citili na matkinej pozicii dobre zrejme nie. skuste jej dohovorit uprimne ze robi chybu ze zrejme ked jej dcera vyrastie a bude chciet mat vodicak ze jej mamicka da peniaze alebo aj na autovaked to nedostane tak sa rozplace???? naucte ich aka je hodnota penazi co si nezarobi to nema.... predsa ich poznate byvate s nimi tak hadam viete ako na nich. a to ze vas nemaju radi tam bude tiez problem.
zlatko4545
 
Príspevky: 6
Založený: Po Jan 25, 2016 2:57 pm


Naspäť na Partnerská kríza