Neviem ako ďalej... prosím Vás o radu

Neviem ako ďalej... prosím Vás o radu

Odoslaťod Sandra » Po Feb 06, 2012 11:01 am

Dobrý deň, mám 20 rokov a môj priateľ 22. Sme spolu viac ako 2 roky. Náš vzťah začal tak, že priateľ ma nejakú dobu dobíjal, lebo som si ním nebola istá. Pozíval ma do kaviarní a pod. Po čase sme sa dali dokopy. Začali sme si rozumieť viac a viac. Zamilovali sme sa do jeden druhého. Kvôli mne prestal po 4 rokoch fajčiť. A myslím si že aj pre svoje zdravie. Po nejakom čase sme začali spolu spávať. Mali sme sex pomerne dosť často. Toto obdobie sme chodili ešte na strednú. On už mal maturitný ročník. Po maturite išiel do práce. Robí na cnc strojoch čo ho ževraj baví. No po nejakom čase ked som mala na sex chuť on sa väčšinou vyhováral na únavu. A na tú únavu sa vyhovára doteraz. Celý rok. Teraz sme spolu necelý mesiac nespávali kvôli tej jeho únave. Milujeme sa nadovšetko. Vyznáva mi lásku. Ale mne to proste nejde do hlavy. V čom môže byť chyba? Kedysi sme mávali spontánny sex a teraz nenormálne si ho plánujeme: "A čo dneska večer..?" Čo mám zmeniť alebo čo má zmeniť on? Bojím sa o náš vzťah. Prosím vás poraďte mi som zúfalá.
Za radu vopred ďakujem
Sandra
 
Príspevky: 4
Založený: Po Feb 06, 2012 10:38 am

Re: Neviem ako ďalej... prosím Vás o radu

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 10:35 pm

Mila sandra,

za prve: ste mladi! obaja! tak mate cas. doprajte si ho. Verim, ze ho praca vycerpava a ze moze byt velmi unaveny.

tak a teraz hor sa na rady:

1. nemusis mat hned sex! skus mu miesto sexu vymasirovat chrbat, alebo ruky... mozes ho privitat z prace v sexi pradle... alebo rovno uplne naha! ak bude unaveny a budes mat chut, tak sa mu nastav, a sprav sa sama! NEVERIM ze sa neprida.
2. urcite sa mu venuj nesexualne, ked chodi do prace, divocinu si uzite cez vykendy, ak teda spolu byvate. masiruj ho, uvar mu veceru, citaj mu. kup flasku vinka a vypite ju spolu.
3. ak zlyha vsetko, tak si kup nejaku knihu o vztahoch, alebo rovno o sexe, reklamu robit nebudem, ale su toho haldy. vyberaj dobre.
4. VER MU! nedorazaj, ale daj mu jemne najavo, ze Ti nieco chyba
5. ak nema chut na poriadny sex, tak bude mat mozno chut na obycajne laskanie, mozno Ta spravi len ustami, mozno Ty jeho niekedy vecer mozes spravit ustami. take laskanie v polospanku je tiez super.

Uvedom si hlavne, ze mate cely zivot pred sebou, je to len prechodne. uvidime, ako sa budes citit, ked budes do prace chodit ty. :)

Vela zdaru a skvelych postelovych radovanok!
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron