Neviem co mam robit, nechcem ju stratit.

Neviem co mam robit, nechcem ju stratit.

Odoslaťod MatkoPP » Št Jan 20, 2011 12:22 pm

Ahojte. Prosim Vas o pomoc.. ja nedokazem zvladat problemy s laskou. Laska je jedine co ma zrazi k zemi a len tazko sa spamatavam. Neviem ako zacat pisat svoj problem. Pred dvoma mesiacmi som sa dal dokopy s jednym uzasnym dievcatom, bolo to fakt vsetko krasne a nic tomu vztahu nechybalo, no pred par dnami som vycitil, ze sa nieco deje.. ma velmi prisnych rodicov a oni jej zakazuju koli skole a koli hlupostiam vychadzky a tak sme sa videli posledne 2 tyzdne strasne malo. Bolo to konkretne 3 krat, aj to len na 1-2 hodiny pocas ktorych to bolo proste prazdne. Citil som, ze z jej strany sa nieco deje. Stale som sa pytal kedy sa uvidime co robime a stale nieco tie posledne 2 tyzdne do toho vrtalo. Respektoval som to a bol som vdacny aj za tych par chvil s nou. Musela sa ucit, tak som to chapal, no ked sa doucila tak sla von s priatelmi a ja som ostal niekde bokom. Niekedy mi to pride akokeby so mnou ten cas ani travit nechcela. Vcera som to uz nevydrzal a v slzach som sa jej pytal, co sa deje. Chcel som vediet, ci ma lubi, nech mi povie co ku mne citi, ci sa chce so mnou rozist, no na vsetky otazky bola ticho. Nic mi nepovedala. V ociach som videl, ze ju stracam. Neviem v com je zase chyba. Robil som vsetko preto aby nam bolo fajn, robil som vsetko preto aby bola statna. Milujem ju. Ked sa do niekoho zamilujem, tak proste milujem naplno a chcem aby ten clovek vedel ako velmi ho milujem a co pre mna znamena, pretoze ja svoje city musim vyjadrit. No mam taky pocit, ze ked poviem co citim je to to najhorsie co robim :( a tym aj stracam osobu, ktoru milujem. Vecer, ked som tak bludil na internete prisla tam a pytal som sa co sa deje. Povedala, ze si potrebuje usporiadat myslienky, ze chce cas a ze este nevie ci ma lubi. Ze predtym aj, ked vedela co ku mne citi, nevedala mi to povedat a teraz, ked sme tak malo spolu sa to v nej straca. Trha mi srdce predstava, ze o nu pridem. Co mam robit? Ako sa mam spravat? Nechat jej cas, nech sa mi ozve? Bojim sa nieco podniknut :( pretoze citim ze to bude horsie alebo ze ju stratim uz uplne. Pomoc prosim, zblaznim sa ak o nu pridem. Srdce i mysel mi hovori, ze je koniec, no vo mne je este nejaka viera, ze to bude fajn. Aj, ked skoro minimalna. Ona je posledna, ktorej davam v laske sancu. Potom s citmi skoncim lebo uz mam toho dost :( dost bolesti a sklamania, z dovodu ze poviem co citim :(
MatkoPP
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 20, 2011 11:57 am

Re: Neviem co mam robit, nechcem ju stratit.

Odoslaťod Richard Gróf » Pi Jan 21, 2011 10:12 pm

Zdá sa, že milujete priveľmi. Z Vašej priateľky ste urobili zmysel svojho života, jediný zdroj svojho šťastia aj nešťastia. Každý jej pohyb doľava alebo doprava ovplyvňuje Vaše prežívanie. To nie je rovnocenné partnerstvo, ale závislosť. Pozícia o lásku prosiacej obete, je väčšinou spoľahlivý kat lásky. O koho sa ma oprieť, keď celý Váš svet je opretý ňu? Koho si má vážiť, keď celá Vaša sebahodnota je napojená na ňu? Ako sa má cítiť uvoľnene, keď každý jej pohyb Vami zatrasie?
....viac o autorovi prispevku na http://www.onlinepsycholog.sk/o_mne.html
Richard Gróf
Site Admin
 
Príspevky: 101
Založený: Pi Júl 03, 2009 3:05 pm

Re: Neviem co mam robit, nechcem ju stratit.

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 1:11 am

Gratulujem pan psycholog, skvela odpoved,

Mily Matko PP, ak toto este niekedy budes citat,

prepac ze budem trosku netaktny, kolko ty mas rokov? odhadujem tak 14-16. hlavne koli tomu, ze tvoja priatelka este podlieha prisnym rodicom. Pan doktor ma pravdu. Bud hrdy chlap. nic sa nestane, ak o nu prides, po dvoch mesiacoch prakticky sa ani nepoznate, ona ozaj ani nemoze vediet, ci Ta lubi alebo nie. Ale bud kreativny.

skus sa ucit s nou, navrhnut jej, ze ju budes doucovat, pripadne, ze sa budes ucit v jej pritomnosti, aby sa jej ucilo lahsie. neverim, ze si na seba nenajdete chvilu casu. ALE prosim Ta, nechovaj sa ako citova pijavica, niet divu, ze da prednost kamaratkam a kamaratom, kde sa moze citit uvolnene. obcas jej mozes doniest drobny darcek, aby Ta mala stale pred ocami. mozte si vymenit fotografie... urcite nieco vymyslis.

no a este rada, ako vybit tolku energiu... venuj sa niecomu. sportuj, uc sa... vsetko rob naplno. v laske je veela energie, tak nech to fici. vyuzi to, ze milujes.

mozno Ta nepotesim, ale najblizsich 10-15 rokov mas cas si najst tu spravnu zenu pre seba. takze neostavaj pri jednej. ak to vyjde, dobre, ak nie, nic sa nedeje, najdes si inu. koncom prvej lasky to nekonci, koncom prvej lasky to zacina.

budem drzat palce, A BUD CHLAP!
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron