partnerska kriza

partnerska kriza

Odoslaťod beron » So Feb 11, 2012 12:13 am

Dobry den! som so svojim partnerom teda uz snubencom 8rokov.Vsetko bolo v porisdku venovali sme sa jeden druhemu,chodievali spolu von za priatelmi a podobne,no davali sme si aj urcitu volnost.Kazdy sme byvali u rodicov.
Teraz je to uz rok co byvam so svojim partnerom.Najprv to bolo krasne tesila som sa z prace domov,ze ho konecne uvidim vibozkavam a ze sa porozpravame ako sme sa mali cez den a podobne. No asi po 3mesiacoch to zacalo byt krute.Pridem z parace domov a som sama:( moj partner je v praci alebo vkuse pri televizore.Nechce sa somnou o nicom rozpravat a vlastne ma ani vobec nevnima co vravim....snazila som sa to riesit ako dospeli clovek sadla som si k nemu a snazila sa ho pekne poprosit aby sme sa o nasom probleme porozpravali.no marne nevnima ma uplne ma akoby ignoruje.ja som samozrejme z toho skormutena a nemam dalej sil donho hucat ked aj tak si robi po svojom. Inokedy sa zase ku mne sprava milo naslubuje mi,ze pojdeme niekam na veceru popripade na vikend a uz uz ked mame odchadzat sa vsetko zmeni.nemoze sa uvolnit z prace nema peniaze ,neda sa nikam ist a podobne argumenty len aby sme nikam nesli. neviem ci je to takto normalne ale ja uz mam dost toho ignorovania a odsuvania ma na druhu kolaj.Prosim vas poradte mi ako mam partnerovy vysvetlit,ze potrebujem pocitit,ze by ma potesili aj pekne slova a gesta? Dakujem
beron
 
Príspevky: 1
Založený: So Feb 11, 2012 12:00 am

Re: partnerska kriza

Odoslaťod patrika » Po Feb 13, 2012 10:57 pm

Ahoj Beron, mala som podobne problemy po rovnakom case stravenym s priatelom. Ak si clovek nenajde hodinku alebo pol hodinku na rozpravanie je to zle..a je to preto lebo nechce. Treba sa vklude o tom pozhovarat medzi dvoma ocami s tym ze ak chce on pozerat televizor tak nech si pozrie napriklad len pol hodinku a dalsiu sa mozte zasa spolu zhovarat. Je jasne ze chlap potrebuje chvilu mat svoj klud ked pride po praci ale nie na to aby tam stravil cely vecer ked sa moze venovat uplne inym a lakavejsim cinnostiam so svojou laskou. Vela muzov dokaze ignoroavat aj zenu v sexi spodnom pradle..dnes je divna doba ale je to vsetko o komunikacii a vzajomnej dohode. Ak s Tebou nechce byt tak s Tebou nemal ist byvat. Ak chce s Tebou byt tak nech s Tebou je...nemusi byt stale kazdy potrebuje svoj priestor ale Vy dvaja si ho zrejme musite vymedzit a tiez sa mu obcas urob vzacnou a nebud doma ked pride on z prace :) nech ma trosku strach a tesi sa tiez ked prides domov :) sprav sa nedostupnou aby sa v nom zasa zobudil pud dobijania :) ak sa po rozhovore nepreberie je to strata casu. Tam uz pomaha len radikalne riesenie.

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
patrika
 
Príspevky: 16
Založený: St Jan 25, 2012 9:13 am

Re: partnerska kriza

Odoslaťod patrika » Po Feb 13, 2012 11:01 pm

a nie je normalne si mysliet, ze je normalne ked si nas partner nevsima. Ako sa vravi spravaj sa ku inym tak ako chces aby sa oni spravali k Tebe. Myslis ze jemu by sa pacilo keby si sa k nemu tak spravala? Je zasa rozdiel ako muzi vnimaju vzajomne straveny cas...urcite odlisne ako zeny. Pre zenu vela znamena sa pozhovarat a naplni ju to napriklad tak velmi ako chlapa naplni pozeranie televizora. Vola sa to odlisne jazyky lasky... pre niekoho je dolezite aby sa citil milovany to ze mu ten druhy venuje pozornost.. pre niekoho zasa su podstatne dotyky...pre niekoho ineho ked ho jeho polovicka pochvali...skusila si svojho partnera pochvalit? kazdy den za nieco? napriklad ze dobre vyzera? ...vtedy sa zacnu diat divy :) a zazraky...
patrika
 
Príspevky: 16
Založený: St Jan 25, 2012 9:13 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron