Pomer s vydatou

Pomer s vydatou

Odoslaťod Problemik » So Apr 09, 2011 9:57 am

Dobry den, mam pomer s vydatou zenou,viem ze sa to nema...Ale ide o to, ze je mi s nou bolo dobre.Nas vztah trva asi od decembra 2010, ale v poslednej dobe je to len horsie . Na zaciatku, ako to uz byva, bolo vsetko fajn,denne sme si prezvanali aj niekolko hodin, k tomu sme boli v kontakte v praci,posielal som jej basnicky,obcas ak sa dalo sme zasli na kofolu par krat som bol aj u nej,kde sme sa sexu uz nevyhli a vzdy ked sme sa dalo tak sme sa bozkavali,podla moznosti tak,aby nas okolie nevidelo,neodsudzovalo.Obcas sme dohodli stretko a neprisla,ospravedlnila sa ze z toho a toho dovodu nemoze,bral som to normalne ved sa stane ze sa proste neda prist.Az jedneho dna mi v praci napisala odkaz na papier, ze ma lubi...Neodpovedal som. Az na druhy den som napisal,ze mne na nej tiez zalezi a mam ju rad.Este chvilu to bolo o.k.,normalne sme pokracovali dalej ale postupne zacala robit veci akoby naschval, cely den so mnou flirtovala na konci ked som jej navrhol ze podme niekam,tak sa ospravedlnila ze musi ist k detom(pritom ked ide s kamoskami do baru tak ich nechava same),denne sme si navzajom varili caj a zrazu ho uvarila sebe aj kolegovi a mne povedala ze ma nevidela(pri tom robime len par metrov od seba) a nevedala ci chcem...Alebo sme chodili spolu na obedy do zavodnej jedalne,vzdy sme sa cakali a zrazu pozeram ze ona uz isla s kolegynou,tiez sa vyhovorila ze ma nevedala najst...Minule som jej posielal sms a ona mi cela prekvapena po tyzdni povedala ze jej ziadne neprisli...Obcas navrhne stretnutie a den-dva predtym napise ze nemoze,lebo napr.nema peniaze na cestu (cca 3 eura) aj tento piatok prisahala ze pride a stvrtok mi povedala ze nemoze lebo ide na podpis brigady, ked som povedal ze ved tam nebude cely den tak len rozpacito odpovedala ze nevie ci ju kamoska za mnou privezie.A samozrejme neprisla.Alebo este davnejsie ma pozvala k sebe na kavu(sex) a ked som prisiel tak tam mala na navsteve kamosku aj s babom a cely cas sa venovala len jemu,dve hodiny sme popijali vino a ja som cakal ze kamoska odide,nakoniec som odisiel poslednym spojom ja ale este mi napisala spravu :"Vrat sa prosim,lubim ta!" "Ja viem ze som ta asi podrazila a sklamala! A potom:"Ty ma uz nechces co? ale nezabudni ze ja ta budem vzdy lubit" Mne nevadilo ze sa nevenovala mne ale ze ta jej kamoska moze nieco povedat manzelovi atd. Zrejme chcela vediet ako reagujem na deti... Toto vsetko by som normalne bral ako odvetu za tu neopatovanu lasku, ale niekedy na stretko pride,dokonca ho aj sama navrhne,vzdy mi dopraje bozkavanie a oralny sex,ale od noveho roka suloz len 1x,ked som sa jej pytal preco tak malo povedala ze je vlhka vzdy ked sa jej dotknem ale nechce aby som si myslel ze je nymfomanka.Minimalne 5 dni do tyzdna mi prezvana na telefon,aj cele hodiny, pise sms,ja jej takisto...Ak sa jej jeden den neozvem uz mi vycita ze ci mam inu, ci som na nu zabudol? Minule mi dosli sms:Si pre mna velmi dobry,ja viem ze si ta nezasluzim a ja som mrcha,ale lubim ta." Alebo :Vies ako boli neopatovana laska? A stale sa ma pyta ci ju mam rad, ale jak keby si v duchu myslela - Nemaj ma rad! Miluj ma...
Zas nie som psycholog a z toho jej spravania neviem vyjst, uz na zaciatku som jej povedal aby sa nezalubila ze prezijeme len par spolocnych chvil,a zostaneme kamarati, a vtedy suhlasila.Chcem poradit ci ma zmysel udrziavat s nou kontakt alebo je to tak ze nikdy neodpusti tu neopatovanu lasku a stale bude ku mne horsia a horsia. Alebo ci je nieco cim s ju opat ziskam.Predpokladam ze rozviest sa kvoli mne nechce.Tak co vlastne chce? Len pozornost,akej sa jej od manzela uz nedostava,spominala ze dost pije a obcas ju nuti k sexu. Ale na druhej strane pocas manzelstva porodila dceru inemu a jej manzel ju vychovava.Tiez mi povedala ze jej mama bola zakerna a otec pijan. Tak neviem ci je vobec schopna lubit v pravom slova zmysle. Za radu vopred dakujem, ozaj by mi pomohla.
Problemik
 
Príspevky: 1
Založený: So Apr 09, 2011 9:12 am

Re: Pomer s vydatou

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 1:51 am

no ahoj, Problemik,

to mas teda tazke. odpovedz si ale sam, a lubis ju?

A co chces vlastne ty?
len sex? len nieco nezavazne? tak moj drahy, takto to nefunguje. a nikdy nefungovalo, nezavazny sex su len dva typy: plateny alebo len na jednu noc. inak skor ci neskor pride k tomu, ze do toho jeden zacne pliest city a tam sa to konci.

mozno ocakava, ze sa zacnes chovat ako macho: mozno to mozes skusit. prestan byt chapavy.

mozes jej vycitat, ak nepride na schodzku, ze si neprajes, aby sa to uz viackrat opakovalo. ze ak je vlhka, ma Ti to povedat, a niekde sa uz miesto najde. ak Ti nenavari caj, tak jej nakaz, nech Ti ho navari, ci mas chut alebo nemas, radost ti to spravi stale. to iste s obedom. ked nie si v kancli, ma na teba pockat.

to cele preto, lebo je rada ovladana, potrebuje "pevnu ruku", na niekoho vzhliadat.

ALE varujem Ta: pohybujes sa po tenkom lade, davaj si pozor. nevies preco ten jej muz pije... mozno ho do toho stavu dostala ona, nech sa ti nestane to iste...

budem drzat palce.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron