robim nieco zle?

robim nieco zle?

Odoslaťod frog » Ut Júl 23, 2013 2:10 pm

Zdravim, chcem sa opytat ci robim nieco zle alebo je cele moje spravanie zle a je nacase ho zmenit a rychlo alebo zmenit partnera? Mne je 32 artnerovi 30, niesme svoji , chodili sme spolu viac ako 3 roky, neskor ma pre moje spravanie opustil , po 1.5 roku sme sa dali znova dokopy ale len sa trapim. Vsetko to vraj zacalo mojim chapanim svadby, kedy som nazoru ze nic nemame , nemame byt ani zariadenie iba dlhy , a teda dat za aj malu svadbu 5000€ je trochu nezodpovedne a ked ide len o ten akt tak nieje problem ist na urad nejake posedenie s rodinou a radsej si uzit tyzden dovolenku + ostane minimalne polovica na zariadenie bytu. Zostal som nepochopeny dokonca doslo k hadke a urazeniu sa . Neskor prisla debata na piercing , tetovanie kde som vyjadril nazor ze mne sa to nepaci a teda nech sa na to vykasle. Opat hadka a urazenie s tym ze si partnerka moze robit s vlastnym telom co chce je to jej vec, jej sa to paci a da si to ked bude chciet. Dalsi tyzden prisla na rad tema ze chce ist na diskoteku, na com osobne nieje nic take zle ako fakt akym sposobom to povedala, a to s radostu ked zistila ze v dany den nebudem doma a teda je to vyborny termin . Mala narodenini pred 2 mesiacmi ze to oslavi s kamaratkami . Moje sklamanie som nedokazal skryt skor som ocakaval zeby chcela ist so mnou alebo sa aspon opytala ci s nou nepojdem, jasne zeby som nesiel a navrhol by som jej nech ide s kamaratkami ze sa so mnou nezabavi, ale ked to uz povedala takto tak som povedal ze sa mi to nepaci. Opat je to moja vec , som slobodna deti nemam, mozes sa ist hadam za 1,5 roka zabavit , nebudem doma sediet. Skoncilo to hodne dlhou hadkou kedy uz islo len o to kto z koho, ci ustpupim ja alebo povie ok, ked nechces tak nejdem , aj tak by som ju este poslal , ale len pre ten pocit ze niesom len vzduch a trochu sa bere ohlad aj na mna. Uz mesiac sa vyjadrujem ze mi chyba pekne slovo, objatie, a bohuzial aj ten intimnejsi zivot. Nemam chciet vsetko naraz a mam cakat, vsetko naraz nejde. Na meniny som jej kvoli praci zazelal az o 11 vecer, co je zjavne tiez problem lebo ju to sklamalo ze az tak neskoro. Neviem , som ja taky zly, mam nazory a spravanie ako mi to povedala zo stredoveku, chcem niekoho vlastnit a ovladat, nechapem jej tuzby, nechcem aby bola stastna , , alebo mam proste partnerku ( teda ako som sa aj ja vyjadril co mysli sama na seba a dolezite je JA sama sebe ) a radsej to aj napriek tou ze ju mam naozaj rad skoncit ? V mojom veku uz tuzim aj po potomkoch , na co sa ona neciti a podla vyjadreni mozno tak za 2 roky a to si musi byt ista aze to bude fungovat a nie ze sa budeme hadat - s tymto suhlasim. vdaka za kazdu reakciu a radu
frog
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Júl 23, 2013 1:50 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron