rozisli sme sa,bola s inym,a sme zas spolu

rozisli sme sa,bola s inym,a sme zas spolu

Odoslaťod jaro » Pi Feb 24, 2012 12:13 pm

Ahoj rozisli sme sa s priatelkou pred troma mesiacmi,volali sme si potom a ona mi raz spomenula ze ju kamaradky s niekym zoznamili,potom som jej raz po dlhsej dobe zavolal ze mi chyba a ci by sme to zas neskusili spolu,ona ze jej tiez chybam ale ze oan sa nechce vratit do toho co bolo,lebo sme sa dost hadali,potom raz som sa jej nemohol dovolat,a ona bola u toho chalana na byte,priznala sa mi ze sa snim bozkavala ale ze to nechcela a aj mu to povedala,a ze mysli stale na mna,ja som potom zacal ziarlit a jej sa to nepacilo,tak sme spolu moc nekomunikovali,potom bola unho este raz na byte a mali spolu nieco viac,ale nespali spolu,viete co myslim,potom zacala so mnou zas komunikovat,pretoze sa ukazalo ze ten mili chalan,z ktoreho mala tak dobry pocit,ukazal ze ho zaujima len jedno a to dostat ju do postele,tak sa snim nestretavala,ale ja som jej prestal kvoli tomu dvihat telefon,lenze potom po nejakom case mi to nedalo a zavolal som jej,povedal som ze za nou pridem a budeme nejaky cas spolu sa vidat.Prisjiel som stretavai sme sa,a ja som spravil zlu vec za ktoru sa velmi hanbim,pozrel som sa na jej socialnu siet a vtedy ked sme si volali ze ako sa stretneme tak ona si snim pisala ze kedy sa stretnu a on ze nema cas a tak,ale ona mi stale tvrdila ze mysli na mna.Ked sme sa spolu uz stretavali tak si snim uz nepisala a ked jej napisal tak mi to povedala,teraz sme zas spolu.Povedala mi ze ma miluje a chc byt so mnou,ale ja mam taky divny pocit :( ze je so mnou len preto lebo zistila aky je ten druhy aj napriek tomu aky bol mily,a akosi mi dost vadi ze snim bola aj inak :( preto neviem ci som blby ze sme sa k sebe vratili alebo co mam robit ? je to ako keby som bol posledna moznost,jednoducho kebny on nemal taku zalubu v babach a spraval by sa podla toho tak my by sme teraz spolu ani neboli,si myslim,a ona stale ze ako vies a tak,taka tajomna je,a ja nemam z toho dobry pocit :( prosim poradte mi niekto,pretoze nechcem byt za idiota amoc s tym nemam skusenosti.Ja mam 24 a ona 22 rokov a boli sme spolu 2 roky a teraz sme sa k sebe zas vratili.Mam strach ze onu zas pridem,a ona mi povedala to iste,ze nechce aby som to pekne co davam jej daval nejakej inej a ze nemam byt smutny pretoze ma velmi miluje,ale neviem preco ale ked to hovori tak to neznie moc doverihodne.Je taka ina,ja stale chcem odpoved na nejake veci a ona meni temu a ze uz to nemam jrjiesit,pretoze ma miluje.A dost ma stve ta vec s tym chalanom predtym.Myslim si ze ho velmi chcela ale sklamala sa v nom,no ona tvrdi ze knemu nic necitjila a ze v nom stale hladala mna,pretoze na mna stale myslela,ze vraj ked ju objimal,tak myslela na to ako ju objimam ja,ale co ked to vravi len preto aby som nebol smutny :( Predtym som jej vzdy veril,ale teraz to akosi moc neviem,a normalne si myslim ze by si z niekym zacala aj za mojim chrbtom,ale mozno to tak nieje a chyba je vo mne :(neviem co mam robit naozaj,nechcem aby mi niekto skakal po hlavve,chcem zena ktora ma miluje a naozaj citi ze ma byt so mnou a citi sa pri mne bezpecne :)
jaro
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Feb 24, 2012 12:05 pm

Re: rozisli sme sa,bola s inym,a sme zas spolu

Odoslaťod clovek » Ne Mar 18, 2012 5:41 pm

ak ju uprimne lubis netrap sa pochybnostami,v zivote sa prihodi hocico,mozno sa to stalo aby ste si boli este vzacnejsi.
clovek
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Mar 18, 2012 5:02 pm

Re: rozisli sme sa,bola s inym,a sme zas spolu

Odoslaťod fyzik » Pi Mar 30, 2012 6:27 pm

Jaro, tusim si to tu uz raz pisal, alebo nie?

este raz teda:

Bud chlap a pouc sa. Daj jej jasne pravidla a vyzaduj dodrziavanie. Ak si chces byt isty, ze nepojde za prvym hezounom co pojde okolo, tak si zisti, co jej imponuje a to v sebe podporuj. bud skratka silny chlap, o ktoreho sa da opriet, ku ktoremu musi zena vzhliadat, lebo je to silna osobnsot. NEpochybuj o sebe! bud silny!

ak ste sa hadali, tak to malo svoj dovod a pride zas. spytaj sa jej, co jej chyba a daj jej to, ked uznas za vhodne. Bud jej hrdinom a rytierom. potom Ta bude milovat do smrti a na ineho sa uz ani neobzrie. Hlavne si vaz sam seba a rob na tom, aby si Ta bolo preco vazit.

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza