Ex-vrátiť sa alebo nie?

Ex-vrátiť sa alebo nie?

Odoslaťod I.Alucarda » Pi Júl 08, 2016 3:36 am

Ahojte!
Pred rokom sme sa dali dokopy s mojim najlepším kamarátom. Opustil svoju rodinu (priateľka a dcérka) kvôli mne. Verila som mu, mala som ho rada, cítila som sa s ním veľmi dobre, veľa som sa pri ňom nasmiala, ale nebola to láska. Po piatich mesiacoch sme sa rozišli. Dôvod: klamal mi, písal si s ex priateľkou. On hovoril, že to bolo kvôli dcérke, pretože jeho priateľka mu ju nechcela dať. Z časti mu verím, pretože tá žena bola protivná bosorka... A keď odchádzal, povedal: urobil som veľa chýb, ale teba som mal naozaj rád a nikdy som ťa nepodviedol. Mesiace som ho nevidela a ani som sa s ním nerozprávala... Chýba mi a ešte stále ho mám rada. Aj napriek všetkého zlého a dobrého, čo mi do života dal. Teraz ho vidím často a aj si s ním píšem. S ním som bola šťastnejšia a veselšia než bez neho. Neviem čo mám robiť. Je strašne ťažké vylúčiť ho zo života. On nie je ten pravý. Ale chcem s ním byť. Keď s ním budem, budeme šťastnejší, ale aj tak sa raz rozídeme a bude to bolestivejšie, než to bolo.
I.Alucarda
 
Príspevky: 3
Založený: Pi Júl 08, 2016 2:58 am

Re: Ex-vrátiť sa alebo nie?

Odoslaťod Burnout » Št Sep 01, 2022 8:56 pm

ahoj, keď to nie je ten pravý pre Teba, tak prečo sa k nemu vracať? A vo všeobecnosti - celkovo máš kopu predsudkov, že to bude bolestivejšie a aj tak sa rozídete a podobne...
Možno problém ani nebol vo Vašom vzťahu ako takom, ale skôr v Tvojich myšlienkach.
Burnout
 
Príspevky: 1
Založený: Št Sep 01, 2022 8:42 pm

Re: Ex-vrátiť sa alebo nie?

Odoslaťod Mario » Ne Sep 25, 2022 2:07 pm

Zdravim pozeram ze si tu pisal /pisala ktomuto clanku hladam niekoho na pisanie pripadne poradit ak by to slo a mal /mala cas tak mi napis na emailm27199106@gmail.com diky
Mario
 
Príspevky: 9
Založený: So Dec 25, 2021 6:06 pm

Re: Ex-vrátiť sa alebo nie?

Odoslaťod Mario » Ne Sep 25, 2022 2:09 pm

moj email je m27199106@gmail.com
Mario
 
Príspevky: 9
Založený: So Dec 25, 2021 6:06 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron