pomoc

pomoc

Odoslaťod saska1310 » Ut Mar 08, 2016 10:10 pm

Dobry den, som uz zufala. S priatelom sme sa prestahovali do noveho domu. Priatel chbilu na to zostal bez prace. Odkedy bol doma neustale rozoberal nabytok daval dole zrkadla a vraj on len veci vylepsoval a prerabal....takto sa to taha do dnes stale novostavba domu rozobrata vsade naradie namiesto vypinacov mame uz asi 2 tyzdne len kable trciace zo steny...a pritom to ziadnu opravu nepotrebovalo kedze to bolo nove a funkcne...v kupelni mame uz asi 3 zrkadlo lebo predosle tym ze stale daval hore-dole rozbil. A to je len tretina vevi co su momentalne nefunkcne le i ich vylepsuje. V poslednej dobe ale zacina rozpravat uplne s cesty ze ho susedia zleduju ze nam do domu vsade namontovali kamery...raz za mnou prisiel ze ci som vedela ze nas cely cas sused odpocuva a drzal v ruke senzor s meteorologickej stanice. Neveril mi ze to je senzor kym som k nej nenasla krabicu a neukazala mu ze to je naozaj len senzor. Neustale opakuje ako nas susedia sleduju odpocuvaju ohovaraju...ze on to vie...on ich pocuje ako si o nas hovoria....dokonca casto ked nieco robi sa sam od seba bezdovodne zacne smiat...nerozumiem co sa snim deje...co sa snim stalo....uz ma aj novu pracu ale stale to pretrvava...dokoca spava uplne minimalne...ide si somnou lahnut a ked sa nahodov zobudim na toaletu tak on bud fajci alebo si opravuje pocitac v strede noci....posielam ho lekarovy ale odmieta...vraj nieje chory...naozaj neviem vo sa snim deje a preto sa sa obraciam na vas
saska1310
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Mar 08, 2016 9:57 pm

Naspäť na Psychózy