Ako dalej?

Ako dalej?

Odoslaťod Vikinka23 » Ne Mar 11, 2012 11:28 pm

Dobry den.
Mam 24 rokov. Mam skoro 5 ročný vzťah za sebou. Pred 2 rok. so sa nasťahovala naspať na Sk.Pred tym som bola v zahraniči par rokov. Tam som sa zoznámila s priaťelom. Všetko bolo v poriadku potom prišli problémy. Schudla som 15 kg za 3 mesiace dostala som sa do nemocnice a to všetko kvoli nemu. Vtedy ked som ho potrebovala od cúval nechal ma v sračke. Ked som prisla nasp, na Sk zacala som sa dat doporiadku, prisiel za mnou ze lutuje to skusme este raz. Dala som sancu. Zacal zas s psychicky teror teraz zase som tam ze je zle. On nevie co chce a chce sa rozist. On ma z predosleho vztahu jednu 6 dceru a je strasne navyazany na nu. Raz som ja s ktorou chce zit potom nie. Teraz zas nevie. A ja neviem ci mam povedat ja definitivne koniec a hladat normalneho človeka alebo ako dalej, ale som uz vycerpana z toho vsetkeho psychicky.Nechcem ostat sama
Vikinka23
 
Príspevky: 3
Založený: So Feb 18, 2012 9:39 pm

Re: Ako dalej?

Odoslaťod Diamondd » St Máj 30, 2012 1:35 pm

čo robíš prosím Ťa ešte s takým človekom?
keby som bola na Tvojom mieste,už by som utekala kade ľahšie,vážne.
ved určite máš svoju hrdosť a úctu k sebe samej,nikdy nebudeš šťastná s chlapom,ktorý nevie čo chce...a nezmení sa to ani jeho vekom,on už taký ostane..a to,že s ním ostávaš len kazíš šancu niekomu normálnemu,kto by sa k Tebe mohol priblížiť:-)
tak naber odvahu,premysli si dobre čo chceš... a ako to chceš...a smelo za tým..
:-)
ale bez niekoho,kto Ťa ťahá k zemi.
:P
Diamondd
 
Príspevky: 2
Založený: St Máj 30, 2012 1:22 pm


Naspäť na Rozvod

cron