Ako pomoct mame

Ako pomoct mame

Odoslaťod marcellka » Ut Jan 11, 2011 10:00 pm

Dobry den prosim Vas o radu ako mam pomoct svojej mame. Od 28r. vychovavala sama 3 deti, prezila vela zleho, lebo moj brat bol taka cierna ovca a skoncil vo vazeni, ma 2 deti, resp. ani ich nema, lebo nemaju jeho meno. Mama sa vsak s detmi stretava.Prezila vela nezhod so svojou rodinou koli majetkovym pomerom. Vsetko sa to zacalo rozvodom a tam sa to aj skoncilo. Proste akoby zastal cas a ona ostala zit v tom obdobi. Ked sa s nou clovek rozprava tak akoze vnima a stale nieco spomenie neaktualne s tohto obdobia. Ked ju za nieco kritizujem, alebo upozornim, tak stale to otoci proti niekomu inemu. Viem urcite, ze potrebuje pomoc, neviem vsak ako ju mam dostat ku psychologovi, prosim poradte mi. Je to s nou stale horsie. Neda sa s nou porozpravat otvorene o takmer nicom, stale zije v tom svojom svete. Neda sa Vam to napisat dvomi vetami, lebo je to na dlho, len viem, ze ja jej nepomozem, neamam trpezlivost pocuvat tie bludy s pred 20tich rokov, lebo stale vybuchnem. Snazim sa aspon tvarit, ale nejde to, proste ked jej doniesete vnucatka a rozpravate sa s nou co robia co je nove a ona stale len svoje hluposti. Trva to uz ozaj cez 15rokov, toto jej snenie, alebo zitie v minulosti. Akoby sa nedokazala preniest do sucastnosti.Ak budete chciet viac info, tak vam napisem, prosim Vas o radu ako jej mam pomoct.
marcellka
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Jan 11, 2011 9:45 pm

Naspäť na Rozvod

cron