BEZNADEJ

BEZNADEJ

Odoslaťod semi05 » So Mar 17, 2012 7:38 pm

Tento mesiac budu dva roky,co mi zomrela maminka.Este stale sa neviem vyrovnat s jej smrtou,tak nahle odisla..:(((dostala silne krvacanie do mozgu,tri dni bola v kome,ale nebolo pomoci...ziadny pohyb neurobila v nemocnici,na nic nereagovala,len dychala.Lekari mi aj povedali,aby som sa pripravila na najhorsie,ale ja som si nepripustala,ze mamka sa uz nikdy nepreberie z komy.Mamka mala 70 rokov ked zomrela.Ked mi zavolali z nemocnice,ze mamka zomrela zrutil sa mi svet.Vsetko som sama vybavovala,nechcela som starost nechat na ocina,ved ma uz svoj vek.Co sa tykalo pohrebu,behacky,vybavovacky,ja sama som vybrala saty ake dat na mamku.Mam jedneho brata,ani slovkom samanespytal,co a ako treba vybavit.Nechal ma samu,ale ked islo o platenie faktury z pohrebu,bratova manzelka isla so mnou,aby videla kolko penazi stal pohreb,len na peniaze bola zvedava.Je mi velmi tazko,chýba mi moja mamka.Nedokazem sa zmierit,ze lezi v zemi,ze ju uz nikdy neuvidim,nepohladim.V mojom srdci ostala naveky...
semi05
 
Príspevky: 9
Založený: Št Feb 02, 2012 10:08 am

Re: BEZNADEJ

Odoslaťod semi05 » Po Mar 19, 2012 10:42 am

Myslela som si,ze sa tu niekto najde,kto by mi poradil ako sa mam zmierit so smrtou mamky.
semi05
 
Príspevky: 9
Založený: Št Feb 02, 2012 10:08 am

Re: BEZNADEJ

Odoslaťod megyjoel » Št Apr 05, 2012 9:08 am

na to nieje rada, je to normalna vec, ..mne zomrel 7ročný bratranec s ktorým sme boli najlepší kamoši...bolo to pred 12rokmi, a stale sa neviem s tym zmierit...sportujem,relaxujem, pracujem, staram sa o dcerku, .... aby som na to nemyslela, treba furt niečo robiť...
dufam, že sa ti to podarí prekonať...
megyjoel
 
Príspevky: 2
Založený: Št Apr 05, 2012 8:49 am


Naspäť na Rozvod

cron