kriza

kriza

Odoslaťod danica » So Nov 15, 2014 4:08 pm

sme 24rokov manzelia mame 5deti 24 ,23 dvojicky21 a16rokov ako zacat manzel je ziarlivy podozrieva ma odkedy chodim do prace chodim do roboty a z roboty rovno domov vyvolava mi aj 5krat ci som v robote pred detmi mi nadava do vulgarnych slov pyta ma blociky z obchodu z autobusu ako chodim domov ci niesom nahodou s niekym najnovsie mi oznamil ze s poobednej smeny idem s roboty o 21 a do 22 som s milencom a o 22.30 pridem autobusom domov nechce ma nikde pustit s kolegynami asi pred rokom som chcela posediet na mikulasa nepustil ma tak som o tyzden na to sa dohodla ze s kolegynami pojdeme do polska na vianocne trhy manzel sa to aj v ten den dozvedel bol a je stale cirkus chce aby som sa mu priznala ze som tam bola s milencom co je loz dokomca aj povedal ze som tam bola s kolegom a isiel za manzelkou ale nestretli sa mna nutil aby som zobrala vystup odvtedy je to peklo vyvolavanie do prace nadavky vyhrazky uz nevladzem nemam matku ani sestru do poradne nepojde takto sa zit neda trva to dost dlho cakala som ze sa to zlepsi ale bohuzial ani kamosky nemam vsetko mi zakazuje koli detom nechcem odist ale takto zit nemozem jeho nadavky skoncia stale pri mojej matke ktora je uz 17 rokov mrtva a nadava mi ze som ako ona k..... posledne dni placem a hladam osamele miesta nic ma nebavi co sa tyka tych milencov je to uz asi piaty v poradi bojim sa ozvat odzdravit kolegovi ked sa nahodov stretneme v obchode skusala som sa porozpravat ale je klud asi tyzden potom znova nadavky uraza ma ze mu davam kazdy mesiac vyplatu an on mi hovori ze sa vodim do roboty ku..... co dalej mam sa rozviest myslim ze on sa uz nezmeni
danica
 
Príspevky: 1
Založený: So Nov 15, 2014 3:30 pm

Naspäť na Rozvod

cron