neviem prezit rozvod

neviem prezit rozvod

Odoslaťod cromlech » Po Máj 26, 2014 1:10 pm

Dobrý deň
chcel by som sa tu s vami podeliť o svoj príbeh. Z manželkou sme spolu 13 rokov z toho 3 sme manželia. Máme krásnu dcérku ktorá má 3 roky. Zili sme viac menej šťastne aj keď určité problémy boli vždy sme ich vyriešili. Zoznámili sme sa a ja som sa k nej nasťahoval. Jej rodina bola asociálna a dom v katastrofálnom stave. Mama tažká alkoholička ktorá sa o ňu veľmi nestarala a otca nemala. Keďže som mal slušný príjem tak som jej pomohol finančne zo školou a zrekonštruoval postupne ich dom. Viem že my za to bola vďačná a ja som to pre ňu robil z lásky. Dá sa povedať že som ju vytiahol z najhoršieho. Našiel som jej prácu a postupne sa osamostatňovala. Naš vzťah bol vždy trochu turbulentný pretože moja manželka bola na mňa až chorobne naviazaná. Príklad chcel som íst na pivo z kamarátmi tak sa my vyhrážala samovraždou a trpela dokonca seba poškodzovaním keď k nejakej hádke došlo a preto som vždy ustúpil. Samozrejme bránil som sa tomu a došlo to až do bodu že som ju minulí rok podviedol. Čím viac ma podozrievala tým so mal väčšiu chut to spraviť. Ona však o ničom netušila. Po materskej dovolenke nastúpila do práce a všetko sa na jej povahe zmenilo. Zrazu jej na mne prestalo zaležať a nevadilo jej kde som čo robím a podobne. Dokonca my vykrikovala že jej vadí že som jej celí život pomáhal. Von chodila zasadne sama a kým predtým nebola vyzývavý typ zrazu zmenila celú vizáž. Tušil som že za tím niečo je a tak som našiel sms v ktorej písala kamarátke že je zamilovaná do jedného lúzra ktorý je totálny spitak a gambler nechápem. Viem že som sa k nej v tu dobu nechoval pekne no bol to dôvod tej zmeny ktorú som nechápal. Ked som sa to dozvedel v návale zlosti som sa priznal aj ja... hlupák. Odvtedy to šlo dole vodou. Mna úplne ignorovala a dokonca vedome vyhladavala miesta kde ho mohla stretnut čo ma neskutočne štvalo. Dokonca ma chcela vyhodiť z domu ktorý som ja za svoje peniaze zrekonštruoval. Proste som nechápal ten obrat o 360 stupnov. Zo závislého citového vydierača sa stal totálne arogantný a povýšenecký človek ktorý mi neprejavoval ani kúsok vďaky a rešpektu. Proste sila. Došlo to až do bodu keď som sa s tým chlapíkom pobil a ona ešte išla utešovať jeho. To už som nevydržal a keď prišla domov tak som jej za tu aroganciu strelil facku čo ma mrzí lebo to bolo aj pred malou. Ráno som si uvedomil čo som spravil a odsťahoval som sa. Problém je že od vtedy som psychicky na dne. Včera som sa dokonca tak ponížil že som plakal a prosil o druhu šancu. Nedala my ju. chce sa na 99 percent rozviesť a dôvody udáva že už nechce aby som jej pomáhal a chce sa postaviť na vlastne nohy. Samozrejme aj moja nevera je dôvod. Všetku vinu za rozvrat manželstva zvaľuje na mňa v sebe problém nevidí. Je vyrovnaná popritom v minulosti ona bola psychicky labilná ja som bol vždy ten silný ale nakoniec som zistil že som sa do tej závislosti zamotal aj ja. Ona je odmeraná a chladna. Povedala že si vie predstaviť že sa ešte v budúcnosti dáme dokopy ale teraz chce žít sama. Presvedčil som ju síce aspoň do poradne ale že tam pôjde len ako moja kamarátka. Dokonca mi vraví aby som sa dal dokopy s tou druhov ženou. Neviem ako ďalej som bezradný a trpím depresiami ten obrat proste nechápem. Cele roky bola na mne zavisla a teraz so mnou už nechce nič mat. Prosím čo robit ako to zachranit alebo sa mam na to vykašlať ale neviem či som na to dost silný. Schudol som 10 kíl a trpím nespavosťou. poraďte my keď môžete. Dakujem
cromlech
 
Príspevky: 1
Založený: Po Máj 26, 2014 12:27 pm

Naspäť na Rozvod

cron