Priateľ po rozchode začal robiť problémy mne aj malej

Priateľ po rozchode začal robiť problémy mne aj malej

Odoslaťod ESTER » So Mar 05, 2011 5:43 pm

Chcem Vás poprosiť o radu . Otec mojej dcéry nám nechce dať dýchať. Po tom ako som sa rozhodla , že ho nechám a požiadam súd o úpravu rodičovských práv a povinností začalo peklo . Myslím , že nikdy ma nechcel , použil ma len na to aby zabudol na to ako mu nakopala zadok jeho predošla priateľka , no ja som otehotnela . Povedala som mu , že dieťa si nechám či to on chce alebo nie a ak chce môžme skúsiť spolu žiť. To som nevedela , že budem s ním živoriť . Po narodení malej začalo peklo , chodila som za ním každý druhý týždeň no nemal o nás záujem , cítila som sa ako slúžka . Keď som o tom s ním chcela hovoriť vraj nech sa dam liečiť u psychiatra. Stále vravel , že on musí pracovať , je živnostník opravuje nákladné autá a stroje , no peniaze mne a malej nedával, vraj nech žijeme z toho čo mi dáva štát lebo su to peniaze malej . Radila som sa aj s psychologičkou a tá povedala aby som ho nechala viackrát. Nešla som za ním viacej až po tom čo malej nedal na lieky a bola chorá , on práve šiel na obed s kámošmi tak nech neotravujem. Po tom ako zistil , že som to dala na súd kôli výživnému , tak sa mi vyhrážal a podobne.Písal mi , že malá nie je jeho , že konečne má pokoj od nás. O malú nemal žiaden záujem . Pred prvím pojednávaním prišiel za malou tá sa mi na rukách od strachu pocikala a pišťala. Ona sa bála ,že ju prišiel zobrať. Po pojednávaní sa neohlásil a odvolal sa voči rozhodnutiu to som urobila aj ja lebo sudkyňa mi prisúdila 120 eur a žiadné sporenie pre malú a to ex priznal 1840 eur mesačne . Na odvolanie zasa prešlo len 120 eur aj keď on žiadal 50 eur. Po nadobudnutí právoplatnosti rozsudku prišiel za malou a tá ho nechcela ani vidieť , pišťala , držala sa nohami rukami čoho sa len dalo a nechcela aby ju ani len videl , to má už tri roky . Stretávanie má za mojej prítomnosti ale malá odmieta však sa jej nikdy nevenoval . Potom prišiel ešte raz a reakcia bola podobná . Vyhráža sa mi , že mu nechcem ukázať malú no malá odmieta a to videla aj jeho neter lebo tá šla k nám do domu . Jemu neide o malú , lebo povedal , ja ju chcem len vidieť . Jemu ide o to aby nám robil nočnú moru zo života . Malá sa mi začala budiť v noci , plače , bojí sa , je agresívna ak jej niekto niečo povie o otcovi. Pocikávať sa začala , vykrikuje zo sna a podobne . Myslím , si že jeho pritomnosť v tomto veku je pre ňu viacej deprimujúca ako užitočná . Ak bude chcieť , keď bude veľká , tak si ho aj sama nájde . Zoberte si , že pri poslednej teda druhej návšteve si to natáčal a keď som mu povedala , že či sa chce so mnou porozprávať , tak vraj nie . No a teraz ešte máme chodiť k psychologovi , len on si neuvedomuje , že to nie psycholog ale on má so mnou komunikovať . Neviem čo mám robiť . Nechcem ublížiť malej ale on k nej mená vzťah ako otec a to, by malej stále len jatril ranu . Prosím poradte mi ako mám skončiť túto nočnú moru aj keď sa nám už neozval ale myslím si , že preto lebo niečo zasa špekuluje . Asi chce aby som tie eurá čo mi dá na malú dala na advokáta ako to už aj bolo . Je to jeden egocentrik , lakomec , človek ktorého nemali radi a teraz sa chce každému pomstiť .
Ďakujem Anka
ESTER
 
Príspevky: 1
Založený: So Mar 05, 2011 4:38 pm

Naspäť na Rozvod