strach z partnera

strach z partnera

Odoslaťod mamina » Ut Júl 21, 2009 1:25 pm

dobry den potrebovala by som poradit.nie som vydata zijem v partnerskom vztahu uz 5 rokov on je cudzinec a mame dve male deti.odisla som od neho a teraz sa mi vyhraza ze ma zabije ak sa nevratim a ak to oznamim policii tak si ma najde a aj tak ma zabije a potom seba a deti nacha zit lebo vie ze sa one ma kto postarat.velmi ma tym psychicky vydiera a neviem ako si mam dalej pocat.este pocas spolocneho spoluzitia bol agresivny a aj to bol dovod mojho odchodu ako mam s takym clovekom rozpravat , alebo aku mam istotu ze su to len vyhrazky a k cinom nedojde.este podotknem bol trestany v minulosti a dva krat sedel v base.dakujem ak mi odpoviete
mamina
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Júl 21, 2009 1:16 pm

Re: strach z partnera

Odoslaťod Richard Gróf » Ut Júl 21, 2009 3:48 pm

...myslim, ze tu len odpoved na fore nestaci, ide o vaznu situaciu. Skontaktujte sa s ludmi, ktori v danej oblasti uz dlhsi cas pracuju... pomozu Vam odhadnut riziko, navrhnu moznosti, a okrem psychologickeho poskytnu aj socialno-pravne poradenstvo. Existuje niekolko zdruzeni posobiacich v tejto oblasti, sluzby byvaju bezplatne...

... zavisi od Vasho regionu, ale mozete skusit napr. Fenestru http://www.fenestra.sk/ alebo bezplatnu linku Ano pre zivot 0800 12 00 24 http://www.anoprezivot.sk/
....viac o autorovi prispevku na http://www.onlinepsycholog.sk/o_mne.html
Richard Gróf
Site Admin
 
Príspevky: 101
Založený: Pi Júl 03, 2009 3:05 pm

Re: strach z partnera

Odoslaťod maggie » Ut Apr 10, 2012 9:38 am

Dobry den, som tu prvy krat a neviem ci dobre postupujem. Po precitani vselijakych clankov na internete som dosla k zaveru ze som bola 5 rokov fyzicky ale hlavne psychicky tyrana. Okrem opakovanych nevier manzela tu boli aj facky, tahanie za vlasy, chytanie pod krk...co sa tyka psychickeho tyrania to boli systematicke "zakazy" a obmedzovania, preco sa chodis korculovat...nikdy si nechodila, preco mas take tricko, komu sa chces pacit ... ty asi niekoho mas, preco si sa nalicila? preco ides za rodicmi a co tam tak s nimi budes dlho rozpravat...? stale pozeras na rodinu...
Vsetko nove co prislo do mojho zivota pre neho znamenalo v istoj zmysle ohrozenie, akokeby ma chcel mat pre seba ... aby som nemala ziadnu zalubu nic len jeho, kontrolovanie telefonatov, mailov, nicenie osobnych veci, vyhananie ma z bytu.
Stale som mu len odpustala...a verila ze sa to raz mozno zmeni. Stale len plakal a prosil tak ako to robi aj teraz pretoze som podala ziadost, mne uz slza nevyjde z oci.
Len viem, ze ostane sam uplne a to mi je trochu luto ale nechcem aby mi to bolo luto, lebo on ma tiez nikdy nelutoval, ked som plakala vravel s posmechom plac ked si hlupa, Na mojom rozhodnuti to urcite nic nezmeni, len sa chcem zbavit tej lutosti voci nemu, on ma nikdy nelutoval nikdy. Deti nemame. Prosim napiste mi nieco nech mi to je v tychto dnoch oporou. Dakujem pekne
maggie
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Apr 10, 2012 9:27 am


Naspäť na Rozvod

cron