Už neviem.

Už neviem.

Odoslaťod Sajmon » Št Dec 16, 2010 5:57 pm

Dobrý deň,
Už fakt nemám zmysel pre život.Škole sa mi smejú pohádal som sa s najlepším kamarátom dokonca si ma nikdy nikto nezastane všetci mi hovoria že som trápny Strápňujú ma pred celou školou .Nenávidím školu!!!
Nikdy a nedokážem s nikým rozprávať pretože som vždy taký nervózny a neviem čo povedať.
vždy si v hlave predstavujem ako tých ludí čo sa mi posmievajúalebo až šikanujú že ich zabijem alebo zmlátim poriadne.
A každý deň rozmýšam nad tým či spácham samovraždu alebo nie ani v učení sa mi nedarí ,bojím sa chodiť do školy v triede nemám skoro nikoho ským by som sa bavil.
Ja už fakt nevládzem.Život pre mňa už nemá zmysel :(
Sajmon
 
Príspevky: 1
Založený: Št Dec 16, 2010 5:50 pm

Re: Už neviem.

Odoslaťod bebe » St Nov 30, 2011 5:33 pm

v prvom rade prestaneme vynit zo svojej neschopnosti svoje okolie... nie skola nieje tvoj problem... nie spoluziaci niesu tvoj problem... jediny velky problem mas ty a to sam so sebou...
ze sa s tebou nik nerozprava... a to ako cakas ze niekto za tebou dojde a bude ti robit cvicenu opicku ???
vitaj v 21 storoci.
ze sa ti v uceni nedari...no to sa asi tej skole malo venujes... a ukaz mi studenta / okrem biflosov / co maju radi skolu .
takze miesto vyplakavania sa na nete / na co mimochodom ani ziadnu babu nezbalis :D, aby si potom neplakal ze ta ziadna nechce / si chod niekde zabehat... vecer si otvor dake skripta ... a ked uz nemas kamosov v skole staci ti ist na hocijaku brigadu a kamosov si tam najdes.
no a ked sa nevies rozpravat trenuj si to doma pred zrkadlom. no a zbit ich furt mozes :D daj sa na daco bojove.
bebe
 
Príspevky: 5
Založený: St Nov 30, 2011 4:18 pm


Naspäť na Samovražda