stracam sa

stracam sa

Odoslaťod jaskam » Ut Feb 26, 2013 12:36 pm

Stracam sa dalej a dalej.... vsetko co som budoval sa mi akosi straca pred ocami....sam seba sa pytam preco som dosiel az do takehoto stavu ze nedokazem ist dalej....
jaskam
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Feb 26, 2013 12:01 pm

stracam sa

Odoslaťod maťa004 » Ne Mar 03, 2013 6:11 pm

som na tom podobne,ale už dlhší čas. niekedy je to fajn,ale potom príde obdobie,ze sa citim strasne opustena a nechce sa mi zit,nevidim zmysel svojho zivota. citim sa zbytocna a hlavne teraz,ked mam taketo zle nalady,nic dobre svetu neprinasam a len trapim svoje okolie.boli ma cely clovek a nechcem tu uz byt,najradsej by som bola niekde samucicka sama a popritom ma boli,ze som "sama".nechcem takto dalej fungovat. cca pred dvoma rokmi som chodila ku psychologicke,na istu dobu to bolo fajn,preco sa to opat vratilo?
maťa004
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Mar 03, 2013 6:04 pm

Re: stracam sa

Odoslaťod sophie » Po Mar 11, 2013 11:21 am

Nestrácaš sa, neboj. Iba máš skrátka blbé obdobie. To čo ti nevyšlo (kariéra, vzťah...) zahoď za hlavu a sústreď sa na niečo nové. Nájdi si nového koníčka, zmeň prácu, zavolaj starým priateľom ktorých si dlho nevidel, zmier sa so svojou rodinou. Niekedy na zlepšenie nálady pomôže hociaká hlúposť, napríklad si rozpozerať nový seriál, vďaka ktorému sa budeš vždy tešiť na ďalší diel a možno v ňom aj nájdeš odpovede na niektoré otázky. Vždy sa niečo nájde, aj keď máš pocit že ti všetko horí pod rukami.
sophie
 
Príspevky: 8
Založený: Po Mar 04, 2013 8:26 am


Naspäť na Samovražda

cron