Stres malé sebavedomie

Stres malé sebavedomie

Odoslaťod Jakub897 » Ne Mar 24, 2013 7:27 pm

Dobrý deň.
Môj problém porovnaný s inými, ktoré som tu čítal je menej závažný. Pravidelne hrávam futbal za klub.V podstate to asi súvisí so sebavedomým alebo stresom fakt neviem v normále som v pohode len keď mám odohrať nie aký zápas proti inému mužstvu tak to príde dostanem čudne pocity strach úzkosť stres že sa mi niečo nepodarí a mojou vinou to pokašleme. Pritom pred zápasom som motivovaný a nabitý pozitívnou energiu keď prídem do kabíny začnú ma ovládať tieto pocity .Možno to je tým že skoro všetci vkladajú do mňa dôveru ale pritom sám si neverím.Mal som možnosť hrať o mnoho kvalitnejšiu súťaž aj ligu ale pokašľal som skúšky pritom som na to mal :? Dosť ma to odvtedy trápi hlavne pri tých zápasoch .Pritom na tréningoch som strašne uvoľnený bez starosti. Vždy po zápase si potom kladiem otázky a pochybujem lebo viem že ten výkon mohol byť lepši kvalitnejší. Tie pocity mi dávajú dosť zabrať aj na zápasoch keď sa neviem sústrediť myslím furt nato že to pokazím nedá sa mi uvoľniť proste vypnúť myseľ a hrať. :cry: Bojím sa že časom by sa to mohlo preniesť aj do môjho osobného života. Prosím poraďte mi som fakt stým to som v koncoch za každý komentár bude fakt moc vďačný :cry:
Jakub897
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Mar 24, 2013 7:23 pm

Re: Stres malé sebavedomie

Odoslaťod miselinka91 » So Máj 11, 2013 1:17 am

ahoj náhodou jsem četla tvůj příspěvěk. Asi chápu jak ti je. Zkus třeba před zápasem si buď pustit do mobilu muziku, a snaž se uklidnit, dýchat zhluboka a musís si pořád říkat, já to zvládnu fotbal mě baví a ukážu všem, že ho umím. A uvidíš třeba to zabere. jinak hodně ůspěchů v zápasech a hodně štěstí Míša
miselinka91
 
Príspevky: 1
Založený: So Máj 11, 2013 1:14 am


Naspäť na Sebavedomie

cron