lieky

lieky

Odoslaťod piskotik » Št Apr 12, 2012 12:12 pm

Dobrý deň
Chcela by som sa opýtať na jednu vec. Mám uzkostné stavy že nemožem dychať a že si kontrolujem či mi bije srdce a také pocity akoby som umierala, bola som na pozorovaní v nemocnici no tam mi nič nezistili takže ma poslali k psychiatrovi že to bude v hlave. Pani psychiatricka mi predpisala RIVOTRIL pokiaľ budem mať pocit úzkosti tak si ho mám dať.pomáha mi cítim sa po ňom lepšie len by som po ňom spala.Kedže je návikový tak mi na dalšom sedení predpisala liek serlift 50mg že to mám kombinovať s Rivotrilom teraz beriem polovicu rano ale len 4 dni potom si mám dať celú tabletku čiže 50mg.Beriem ho len 2 deň ale je mi po ňom zvláštne všetci mi hovoria že si musím na neho zvyknúť, že zaberá až po dlhšej dobe za ten čac ho teda kombinujem aj s tými kvapkami Rivotril ale bojím sa či to nie je moc pre môj organizmus. Môžem takto kombinovať lieky? psychiatrička mi to predpísala no ja sa bojím že sa predavkujem ked beriem aj tabletku aj kvapky.Dakujem za odpove
piskotik
 
Príspevky: 1
Založený: Št Apr 12, 2012 12:00 pm

Re: lieky

Odoslaťod Cold » Pi Apr 13, 2012 2:38 pm

Mal som pred rokom traumatickú udalost a zostali mi z toho úzkostné stavy v podstate ich mám doteraz len slabšie. Vtedy som sa cítil strašne zle, stále som sa pozoroval čo mi je či mi nieje zle na srdce, či budem mocť jesť, nič ma nebavilo, dokonca som sa aj bál sedieť že či budem vobec vladat drzat hlavu, nechcelo sa mia ani žiť, všetko bolo ako jeden film, nemohol som spávať respektíve sa mi nedalo zaspať, šiel som teda k všeobecnemu lekarovi, že sa citim mizerne a poslala ma k pszňychatričke tá mi predpísala arketis a lexaurin. Arketis je povzbudzovák - má ale dost vedlajšch účinkov, vačšinou prvý týždeň ti je stale na zvracanie z neho, je tiež návykový ale po dlhšej dobe ked si vybuduješ určitu uroven je fajn, lexaurin je ukludnovak, ten som skoro ani nebral. Tieto lieky sa musia brat presne tak ako ti povie psychiater lebo ide o to aby sa ti v tele vybudovala urcitá uroven az potom zacnu zaberať. Taktiez ich nemozes sama prestat brat lebo si narobis zle
Cold
 
Príspevky: 5
Založený: Pi Apr 13, 2012 2:31 pm


Naspäť na Úzkosť a strach