posilovanie a psychycke problemy

posilovanie a psychycke problemy

Odoslaťod byly sportovec » Ut Jan 08, 2013 6:04 pm

Tak ahojte , konecne som dostal odvahu sem napisat,,,dlho som sa prekonaval,,, Tak zacnem :mam 22r.
moj zivot bol obycajny normalny zivot ako vsade normalne problemy, zdravy atd,,, dva roky dozadu som sa ozenil a odysiel byvat za hranice slovenska kde som aj pracoval,,, a ako to uz byva zacali sa manzelske problemiky hadki atd ale nic nejak vazne,, zacal som aktivne posilovat ,, s posilovnou som zacal skvor s nejakymy prestavkamy,,, po svadbe vsak uz to bolo vaznejsie prisne diety ABNORMALNE tvrde treningy bez ziadnych prestavok az sa mi v hlave krutilo po takom treningu,,doplnky vyzivy v hojnom mnozstve z anabolickich steroidov to bola len lahka kura naposim a stanozolol nic viac,pribral som 20kilo,na(104kg),, podotykam ze denne okrem posilovania som mal enormne tazku fizicku pracu po dvanast hodin denne,, sest dni v tyzdni,,,plus stres s rodinou manzelky(nezhody),stres v pracy(kvoli tomu ze som cudzinec bol som vysmievany), a takto rok presiel a na koncy tohto roka som uz bol vycerpany, este som dostal nejaku crevnu chripku a za noc som sa odvodnil snad desat kil za tridni som sa ztoho dostal a pokracoval v tvrdych treningoch a v pracy ked som citil ze nemam sily na trening dal som si poriadne silnu kavu pred,,a potom sa to stalo lezal som v klude vecer pri tv a zrazu mi bilo srdce ako o zivot zahmlilo sa mi pred ocamy a na tri mesiace som citil depresiu uzkosti atd,schudol som na 90kg,zmenil som pracu necvicil som a nejak to preslo,,samo,myslim ze pretrenovanie to bolo. tak znovu som zacal cvicit este tvrdsie aby som dohnal vysledky bez ziadnych vitaminov kaloricka dieta bola snad 1700kcal,,na den,plus dva enrgidrinki na den,, dalej tazka praca,,,, neodolal som a kupil nejaky suplement silne kofeinovy,vecer po treningu,,a znova pocit depresie akoby som svet videl len cierno-bielo, uzkosti pribudli zavraty slabosti zimne ruky nohy busenie srdca caste infekcie rozne bolesti hlavy .znizenie koncentracie, zhorseny zrak citim sa taky opity a otupeny .atd,,, uzkosti sa stali tak silne ze som sa zacal bat vsetkeho ze odpadnem ked som niekde v obchode, ze sa mi nieco hrozneho prihodi a predstavoval som si rozne situacie ze sa nieco stane ze sa vymknem spod kontroly ublizim rodine , ze ma zatvoria na psychyatriu a same katasroficke sceny atd neskutocne mi to strpcuje zivot uz 5mesiacov to trva,, bojim sa strasne ze mam schiz,,, akonahle si precitam priznaky nejakej choroby hned mam vtierave myslienky priznakov tej choroby ze uz som tu chorobu dostal,,no hroza,neskutocne sa pri vsetkom kontrolujem do konca aj pri recy, test na derealizaciur/dp mam na 40b mam naozaj divne myslienky rozneho druhu,bojim sa ze stracam realitu v ociach ze idem zosalet, spochybnujem sa a neverim si v nicom,,a bojim sa toho,, a stale nad nimy rozmyslam,,a tak sa triznim,uvedomujem si vsak ze vsetko to je len v mojej hlave dokonca ani manzelka mi nevery ze mi nieco je, , zacal som uzivat b-komplex koenzym magnezium a kardiolog predpisal este betaloc zok,, trosku sa polepsilo fizicky aj psychycki ale stale mam take zachvaty uzkosti raz ich znasam lepsie raz horsie,,,je to tazke... prepacte ze som sa tak rozpisal ,, dufam ze to niekto docita a poradi o aku psych poruchu ide,,, vopred vam vsetkim Dakujem a prajem kazdemu skore uzdravenie z tychto neduhov,, v pripade potreby doplnim este nejake udaje,, (momentalne vazim 80kg).. diki,,
byly sportovec
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Jan 08, 2013 4:36 pm

Re: posilovanie a psychycke problemy

Odoslaťod byly sportovec » Ut Jan 08, 2013 6:12 pm

Doplnim este ze mam taky nutkavy pocit sa stale kontrolovat ci pocujem dobre vidim atd proste strach ze dostanem nejake halucincie ci hlasy a v myslienkach si ich vytvaram ale mam len strach ze sa to stane ale zatial sa nestalo.. chvalabohu,,,ale dokaze ma to poriadne znicit,,, taketo myslienky,,,
byly sportovec
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Jan 08, 2013 4:36 pm

Re: posilovanie a psychycke problemy

Odoslaťod johnnyboy » Ne Jan 13, 2013 6:15 pm

no ak ti nieco nerobi dobre, tzn. kofein stimulanty a pod, tak ich vynechavaj, urcite taktiez nie je dobre dietovat tvrdo. ak ti to i po vysadeni posilovne, skratka ak ti to neprejde i vtedy ak zijes normalny zivot tak ako predtym, budes potrbovat antidepresiva (ssri)
johnnyboy
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Júl 17, 2012 1:34 pm


Naspäť na Úzkosť a strach