problem s recou

problem s recou

Odoslaťod zolo449 » Pi Dec 07, 2012 6:06 pm

Dobrý den prajem !
Rád by som sa obrátil na Vás. mám 18 rokov a mám dost vazne problemy suvisle rozpravat bez nejakeho zaseknutia a velmi ma to štve.Ked som nastupil do 1 vejtriedy ZS tak sa mi dost vysmievali a trvalo to to az do 9 tej triedy , nevedel som sa zaradit medzi ,,normalne ,, deti kltoré vedeli suvisle rozpravat , a Stve ma to uz len s toho dovodu ze JA viem ze viem normalne rozpravat len proste uz ked idem hovorit tak na mna pride akoby taky tlak ( neviem prečo ) akoby som sa bal niečo povedat . S rodinou ani tak velmi nie , ale aj s nou niekedy , zle je to s kamaratmi a ostatnymi ludmi , myslim si ze je to niečo zo psychickou , lebo stale si aj domyslam ze to zle poviem a podobne napriklad slovo Kedy , Začat a takéslová , napriklad aj ked si idem kupit lístok na autobus taksi vravim len aby somto dobre povedal a uz ked idem na rad , tak na mna pride taka bezmocnost a niekedy sa mi to podari , a niekedy sa zase proste zaseknem a len s tazkostami to vyslovím.Neviem, prečo to je tak , rozumovo som na tom rovnako ako ostatný , myslienkove pochody mam normalne , len prťečo pride na mna taka bezmocnot? to neviem , mozno mi kus chyba aj sebavedomie ! Ked som mal cca 5 rokov tak som mal dost vaznu autonehodu (myslim ze to bude tym )lahsi otras mozgu tusíma zlomená lavá noha , dost som sa zlakol.No mama vravi,ze uz od detstva som tak natahoval hlásky ,ale koktat som nekoktal , azked som nastupil do skoly. prosím o radu , co dalej ,neexistuju na to nejaké lieky? Dakujem pekne :)
zolo449
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Dec 07, 2012 5:52 pm

Naspäť na Úzkosť a strach