psychoterapeutický pobyt

psychoterapeutický pobyt

Odoslaťod Lenkalion » St Jan 25, 2012 8:49 pm

Dobrý den, zhruba v šestnácti letech jsem se začala potýkat se sociální fobií (do té doby v takové míře, že jsem neměla potřebu nějak více to řešit), přerušila jsem školu, byla rok doma. Během té doby jsem navštěvovala psychologa i psychiatričku, brala léky, zkoušela homeopatii a odblokování (všechno mi velice pomohlo). Letos maturuji a čekají mě přijímačky na vysokou školu. Tak jak na tom jsem teď, bych byla schopná ji studovat, ale stále mám problémy s komunikací, vztahy obecně, nedůvěrou k lidem, nerada se jich dotýkám, někdy nespavost a noční můry, deprese už dlouho nemám, alespoň ne v takové míře jako kdysi. Pořád mě to ale všechno unavuje, spoustu věcí někdy prostě jen nemám energii řešit. Existence mezi lidmi se zlepšuje čím dál tím pomaleji a vztahy téměř vůbec. Na jaře mi bude jednadvacet a takhle to už dále nechci. Mám jasno v tom co chci dělat, jen mi v tom brání kolikrát moje p
roblémy. Přemýšlela jsem o psychoterapeutickém pobytu, něčem radikálnějším, ale na internetu jsem našla většinou pouze stacionáře. Vím že takovéhle pobyty jsou v psychiatrických léčebnách, na šest týdnů. Měla jsem však trochu jinou představu... třeba něco v přírodě, trochu volnějšího... o léčebně jsem přemýšlela před pěti lety, teď bych tam opravdu nechtěla. Slyšela jsem že v zahraničí jsou takovéhle pobyty běžnější, u nás jsem však nic nenašla, proto bych Vás ráda požádala o radu, zda o něčem takovém nevíte. Bylo mi jedno na jak dlouho nebo kde to bude. předem děkuji za odpověď Lenka
Lenkalion
 
Príspevky: 1
Založený: St Jan 25, 2012 8:46 pm

Naspäť na Úzkosť a strach