strach z choroby

strach z choroby

Odoslaťod miriamo1919 » Po Jún 25, 2012 9:51 am

Dobrý deň.
Mám problém, začal som mať strach že som sa nakazil HIV, mal som asi všetky príznaky. Robili mi krvné testy (vyšetrenia na infekčnom) a povedali mi že mi nič neni, že som zdravý ako rybka. Nejsom v tomto smere "riziková skupina", len som si nebol istý tou holkou. Bol som kvôli tomu v silnom strese asi 5 týždňov vkuse. Normálne som sa časom s tým zmieril že mám HIV aj ked mi to nepreukázal žiaden test. Raz ked som šoféroval po dialnici tak ma napadlo že to napálim s autom do múru, nepoznával som sám seba v tej chvíli, lebo som priatelský a milujem svoj život. Chytali ma aj záchvaty paniky a plaču. Už som asi 2 týždne taký kludnejší lebo mi prišli výsledky a vyšli negatívne, len jaksi stále nemôžem uveriť tomu že som zdravý a myslím si že lekárka niečo zanedbala. Ten velký stres už pominul ale niekedy večer som nekludnejší, ked nad tým začnem rozmýšlať. Stále sa mi tvoria afty, proste jedna zmizne a vytvorí sa dalšia, už asi 3 týždne ma bolí hlava a cítim v nej horúčavu a ešte mám stále také stuhnuté lýtka, proste ich nemám ako kedysi také uvolnené, nevem to popísať.. Dávajú mi na tie lýtka magnésium a na afty b-complex. Môžu byť tieto veci podmienené tým stresom čo som mal? Lebo lekárka mi už hovorí aby som sa dal liečiť, že mi nič neni, že si to len namýšlam.
Za skoré vybavenie Ďakujem
miriamo1919
 
Príspevky: 1
Založený: Po Jún 25, 2012 9:29 am

Naspäť na Úzkosť a strach