Strach z pomocenia...

Strach z pomocenia...

Odoslaťod mirka5633 » St Jan 11, 2012 10:22 am

Dobry den . Uz som nieco podobne na tejto stranke citala no bola by som Vam velmi povdacna keby ste sa k tomuto vijadrili.Donedavna mi nic nebolo . Bola som zdrava baba no tento rok som porodila prvy polrok sa somnou nic nedialo. Potom som asi prechladla a zacali sa moje problemi najskor som len mala nadchu a castejsie mocenie . Do toho prisli stresi z maleho ,stavania domu ,okradli ma a moje zdravie sa nezlepsuje. V moci mi nasli bakterie dali mi antibiotika na 10 dni BISEPTOL. Nepomohli a mala som este horsie vysledky Brala som antibiotika Nolicin nic mi nepomahalo pijem caje ako ,urologicky,repikovi ,harmancekovi ,robim si sedave kupele kupila som si Urinal,brusnicove vitaminy,uro kvapky .Ked som doma nic sa somnou nedeje idem na WC ale niekedy aj pol dna nepotrebujem no ako nahle videm von zmocni sa ma strach rozklepu sa mi nohy a rozmyslam kde najblizsie je WC aby som to stihla pretoze hned sa mi chce pritom ked aj na to WC idem vyde zomna kvapka . A ked som doma na dvore aj 2-3 hodiny na WC nemusim ist . Uz mesiac som z domu nevisla ani do obchodu ani na postu akurat co sa len prejdem 20m okolo domu len aby som mala aku takuistotu ze sa nestane trapas.Najväcsiu istotu mam asi v noci pretoze keby nahodou tak sa v tej tme skryjem , Uz neviem co mam robit placem poveceroch viem ze je to len v mojej hlave snazim sa to premoct no nejde to vzdy si nato spomeniem a musim rychlo bezat domou ... Som uz aj ochotna brat tabletky na psychyku Je to strasne ako keby som bola uveznena vo vlastnom dome . Neviem co mam skusit . .. Som uz zufala :( ak mi vie niekto pomoct alebo poradit budem naozaj velmi vdacna. V utorok som sa objednala k Urologovi dufam ze mi pomozu, Aj ked mam uz teraz strach ci tam vobec zajdem , Najradsej by som sa skontaktovala s niekim kto ma podobny problem ale takych ludi je malo a ziadny ani svoje kontakty nenechavaju . Prosim poradte mi nieco dakujem Vam za odpoved
mirka5633
 
Príspevky: 1
Založený: Po Dec 12, 2011 6:02 pm

Naspäť na Úzkosť a strach

cron