strach o rodinu

strach o rodinu

Odoslaťod denisa196 » Št Máj 08, 2014 6:52 pm

Zdravim vas mam 2 mesacne babatko a moj manzel sa po porode naozaj velmi zmenil zo zaciatku sme sa velmi tesil z malej ale po dvoch tyzdnoch jej zivota sa nam trosku zacala dusit mlieckom a velmi sme sa zlakli od vtedy s mojim manzelom nie je nieco v poriadku uz sa nevie pomaly z nicoho tesit a ma sebevrazedne myslienky neviem ci by ste mi nejako vedeli poradit co mam robit ako ho s toho mam dostat stale si mysli ze nie je v poriadku a stale pocuva tlkot svojho srdca a ma pocit ze mu bije velmi rychlo a potam ma s toho asi depresie a nevnima ani to ze doma ma clobiecika ktory ho potrebuje a manzelku ktora ho lubi a potrebuje aby pri nej stal aby jej pomahal lebo ja som s toho tiaez nie velmi v piriadku a som s toho dost vystrasena prosim poradte mi niekto ako sa s toho dostat a ci sa mam zacat bat
denisa196
 
Príspevky: 1
Založený: Št Máj 08, 2014 6:41 pm

Re: strach o rodinu

Odoslaťod Vopo14 » Št Máj 08, 2014 10:26 pm

Chceš to vyriešiť sama, alebo chceš to riešiť cez odbornú pomoc? Ak sama, tak začni s nim sa o tom rozprávať. Skús prísť na skutočný kameň úrazu. Nie nátlakovo, ale hlavne s kľudom a chladnou hlavou. Nemôžeš čakať, že jeden či dva rozhovori všetko vyriešia. Vyskúšaj pomoc rodiny ktorá by obzvlášť v takomto prípade mala stáť pri vás, ale opakujem...nie nátlakovo. Čím viac a rýchlejšie budeš chcieť toho zistiť, tým horšie to bude pre neho. Zisti či cíti za to všetko pocit viny a ako sa s tým vysporadúva. Nerozrušuj ho otázkami čo by sa mu neľúbili... Nech sa vám darí.
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava

Re: strach o rodinu

Odoslaťod kasper » Št Máj 08, 2014 11:23 pm

zeby sa ho nasledkom ohrozenia vasej dcery zmocnil pocit krehkosti vlastneho zivota?? ak ano tak to rozhovor s tebou moze lahko zhorsit ak si nedas pozor co povies....podla mna by si malo radsej riesit cez psychologa
kasper
 
Príspevky: 40
Založený: Ne Feb 23, 2014 11:03 pm


Naspäť na Úzkosť a strach