Strach z vody

Strach z vody

Odoslaťod Angelika » St Júl 29, 2009 6:16 pm

Dobrý deň, mám 22 rokov a moj problém spočíva v tom, že nie som schopná naučiť sa plávať. Akonáhle vojdem do vody, pochytí ma strach. Nedokážem sa uvoľniť, a "lahnúť" si na vodu je pre mňa nepredstaviteľné, mám pocit, že okamžite klesnem ku dnu:)Absolvovala som plavecký výcvik ešte na základnej škole, ale ten ma od bazéna a plávania viac odradil ako mi pomohol. Odišla som ako jediná žiačka, ktorá sa nenaučila plávať, hoci splývanie mi išlo celkom dobre:)Čím som bola staršia, tým bolo pre mňa trápnejšie učiť sa plávať a doteraz mám z návštevy kúpaliska nočné mory:)Každú dovolenku strávim radšej na brehu,hoci do vody nemám problém vojsť,no zostanem vždy len pri chodení vo vode. Môj priateľ vodu priam zbožňuje a ja by som si rada zaplávala spolu s ním, no nemôžem si pomôcť, nejde mi to. Prosím Vás preto o odbornú radu. Ďakujem. Angelika
Angelika
 
Príspevky: 1
Založený: St Júl 29, 2009 6:01 pm

Re: Strach z vody

Odoslaťod timwood » Ne Aug 02, 2009 4:39 pm

zdravim ta :geek:

Ked som bol vo 4.roc. ZS tiez som chodil na plavecky vycvik a bal som sa vody tak, ze som napokon predcasne musel odist a nenaucil som sa vtedy plavat. Az neskor ked som mal 13 rokov ma stryko naucil plavat. Ale predtym to predchadzalo len take "clapkanie sa vo vode":). Napokon som nabral urcite sebavedomie a dokazal to. Mal by sa ti niekto venovat, napr. tvoj partner. Za uspech uz povazuj to, ze si do tej vody vobec vosla ;)
timwood
 
Príspevky: 12
Založený: Ne Júl 19, 2009 9:51 am

Re: Strach z vody

Odoslaťod bastrnakova Adka » Po Okt 12, 2009 7:01 pm

Ahoj som Andrea chcela by som vedieť či by ste mi vedeli poradit ohladne zo strachu z vody.Môj malý syn sa príšerne bojí vody ked už ju len vidí už sa bojí a plače.Nedavno mal horúčky a schladzovali sme ho vodou.Ja si myslím že preto má strach ale už ten strach je intenzivnejší dali sme mu aj menšiu vaničku aj malo vody ale nič nezabera.Mohla by ste mi pomôcť?
bastrnakova Adka
 
Príspevky: 1
Založený: Po Okt 12, 2009 6:52 pm


Naspäť na Úzkosť a strach