Co mi je?

Co mi je?

Odoslaťod Muckyno » Po Nov 06, 2023 11:37 am

Dobry den .Je mozne ze zrazu z nicoho nic dostanem atak? Berem sertralin 150mg uz 3 rokx lenze mam pocit ze kazdu chvilu sa mi to zhorsi, potom zas zlepsi a dokola.. v lete fajn a na jeden a zimu zle.. zacala ma hlva bolet na spankoch teda skor taky tlak , a bolí ma aj krcna chrbtica. Ja som sa vystresuval zasa ze co mi je ze z coho hlava boli a nakoniec mi stiahlo hrdlo, pocit ze sa dusim, tep som mal len 70 (ale beriem nebilet) . Dal som si 3 guajacurany a do 20 min to prešlo len mam
Strach co to moze byt kedze beriem ad a stale to mam uz v podstate 6 rokov. Doteraz som behal aj na interne , tlak vzdy okej (z tlakomeru a tlaku mam uplnu hrozu nemohem merat doma). Len ked pocujem he niekto mal s tlakom problem tak mi hned sa roztrasu nohy. Cital som ze za rok a pol by sa mi nemal tlak nejak extremne zvysit ze by som to pocitival takto a este berem
Aj lieky na tep a ten znizuje aj tlak.. mam paniku z toho co mi zas je.. hladam si priznaky a som z toho mimo zas. Ako je kur**a mozne ze aj napriek liekom mavam stale toe stavy? Niekedy aj pol roka nic a potom zas to pride. Ake mavate priznaky vy?
Muckyno
 
Príspevky: 1
Založený: Po Nov 06, 2023 11:34 am

Re: Co mi je?

Odoslaťod m27199106 » Pi Dec 01, 2023 9:46 pm

zdravim tiez mavam problem s uzkostou ak sa chces otom podebatovat kludne mi napis na m27199106@gmail.com Drz sa ...Viem co to je...
m27199106
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Dec 01, 2023 9:43 pm


Naspäť na Úzkosť a strach