Mama ma neznáša

Mama ma neznáša

Odoslaťod misaela63 » Št Okt 16, 2014 4:30 pm

Dobrý deň. Mám 16 rokov a s mamou mám veľké problémy.Študujem už druhý rok na gympli. Moja mama je..ja ani neviem ako sa správne vyjadriť. Prosto ma neznáša. Nadáva mi vulgárne,že som ku*va a p*ča a niekedy aj oveľa horšie. Vravími,že ma radšej mala s prepáčením za výraz radšej vyšťať do kopy sena alebo ma hodiť do kontajnera. Vkuse ma vyhadzuje z domu za otcom ktorého som naposledy videla pred 10 rokmi a nemám s ním skoro žiadny kontakt. Mám ešte dve mladšie setry jedna má 13 rokov ale s ňou sa tak rozpráva len občas a potom mám 1 ročnú sestru ale tá je nevlastná lenže otec ju tak isto nepustil. Myslím,že to bolo preto ako sa k nemu mama správala. Rozprávala sa s ním otrasne. A aby toho nebolo málo má ešte aj problémy s alkoholom. Bývame so strakou ale tá chodí každé dva týždne do Rakúska (pracuje tam ). Ale je na maminej strane ( neviem prečo).Jasné,že jej povedala že to ako sa ku mne správa nie je v poriadku ale to je asi tak všetko. Vedia to dvaja moji dobrý kamoši a tí mi radia a by som išla za mojou triednou pretože je to strašne zlatá žena. Ona osobne má dve malé deti a to je mama akoby mala byť. Je mi niekedy do plaču keď vidím rodičov ostatných detí. Mne mama v živote nepovedala že ma má rada. Ja už neviem čo robiť buď sa celé dni učím a aj to mi hovorí nech z tej školy odídem lebo ona mi výšku sponzorovať nebude alebo sa so mnou baví ako sa baví. Dá mi zaracha len preto že mám napr. krivo záclonu v izbe alebo že zabudnem vyniesť smeti. A na pc chodím väčšinou len keď mám nejakú úlohu. Prosím Vás poraďte mi čo mám robiť? Najhoršie je že nemám ísť ku komu bývať.....
misaela63
 
Príspevky: 1
Založený: Št Okt 16, 2014 4:16 pm

Naspäť na Vzťahy rodičia - deti

cron