Problém so starým rodičom

Problém so starým rodičom

Odoslaťod inferno27 » Po Jún 16, 2014 5:19 pm

Dobrý deň! obrátila som sa na online radu, lebo už neviem ako dalej. U nás v rodine nastal menší problém a nevieme ako ho riešiť. nejedna sa konkretne o mna ale o moju matku. Aby som vám priblížila našu rodinu- moja matka a otec su rozvedení, žijem s matkou. Velmi blízky vztah som mala vzdy so starými rodičmi. Su pre mna ako druhí rodičia. Babka s dedkom mali nedavno zlatú svadbu. Nikdy nemali ziadne vacsie problemy spolu a este stale sa lubia. Obvzlašť dedko bol v mojich očiach najlepší clovek na svete. Vzdy spravil pre rodinu vsetko, nosil nas do skoly, chodil pre nas do skoly so sestrou. Pomahal nam finančne, vzdy ako vedel. Velmi ho lubime. Ale stala sa taka vec...3 dni dozadu. Moja mama robi v zahraničí opatrovatelku, a zrazu jej zazvonil telefon. Dedko jej volal potajomky aby o tom babka nevedela. Povedal jej to, ze nech moju babku nahovori aby isla na 5 dni do nemocnice ( mala ist na infuzie kvoli ruke, nič vážne) lebo... teší sa ze bude s mojou mamou ( jeho dcerou) osamote...neskor zacal rozpravať o tom, ze ked mu minule robila pedikuru a mal svoje nohy v jej lone, citil prijemne teplo a vzrusenie, a odvtedy na to nevie zabudnuť. Povedal jej do telefonu, ze vtedy prisiel na to , aka je jeho dcera dobra a pekna žena a nech v kazdom pripade nahovori babku aby isla na tie ifnuzie a potom budu mat prilezitosť byt spolu. Moja mama sa vyplašila a zlozila mu telefon. Hned mi zavolala povedala co sa stalo.som z toho strasne vykolajena, stale v tom hladam nieco co sme mozno zle pochopili ale bohuzial nenachadzam riesenie. V nasej rodine sme nikdy nemali ziadne sexualne deviacie ani poruchy. A incest uz duplom nie. Nikdy si nedovolil k mojej matke dedko nic sexualne , ani ho to nenapadlo. Len teraz...Moja matka akurat dnes dosla z rakuska domov, a dosli na navštevu aj starí. Hned ako dosli, moj dedko zalychotil mame ze ako dobre vyzera. Moja matka sa naho skaredo pozrela nech stym okamzite skončí. Predtym ako odišli , kym sa babka obliekala v predsieni, dosiel za mamou a povedal jej , ze je mu to luto a nemyslel to tak. V podstate, ako sa mohol ospravedlniť za nieco, co nemyslel tak? keby to tak nemysli tak sa za nic neospravedlnuje. Takze som si ista ze to tak myslel. Naozaj neviem ako toto riešiť, je evidentne ze zacal citit k vlastnej dcere akúsi pritazlivost. Má uz vyše 80 rokov, a je abstinent, takze alkohol je vyluceny. Mam strach ze sa to babka dozvie a zruti sa z toho psychycky. Bude sa chciet na starobu rozviesť, dedo bude na ulici, a babka na psychiatrii.Chcem aby to uz skoncilo lebo ma to ničí. Prosím Vás, máte niekto nejake riešnie? nejake vysvetlenie? netrpí ziadnou psychyckou chorobou, je plne pri vedomí, chodia nakupovať,na prechadzky, dá sa snim o vsetkom rozpravať. prosím o plnohodnotnú radu, lebo sa velmi trápim.
inferno27
 
Príspevky: 1
Založený: Po Jún 16, 2014 4:58 pm

Naspäť na Vzťahy rodičia - deti

cron