rada

rada

Odoslaťod natalia » Št Nov 12, 2009 1:47 pm

dobry den.
chcela by som sa opytat, ci by ste mi vedeli poradit. som tehotna, a moja matka zije so svojim druhom uz cca 10 rokov (dost sa hadaju, sem tam vyleti aj facka, a stale mna do toho zatahuju). no napriek tomu sa s nim mama nechce rozist (vraj nechce byt sama, a tak). ale ja uz chcem s tym mat pokoj. mam strah (az sa niekedy aj trasiem), ked ma vypite a hadaju sa stale predomnou. ja uz to dalej znasat nechcem, dost mi pokazili detstvo. ale zase sa bojim o mamu. ale ona si neda povedat. tak vas prosim o radu, co mam robit? o par tyzdnov sa uz stahujem ku priatelovi (preto som zatial pri mame, lebo sa preraba byt). ale aj ked nie som doma, tak mi mama vyvolava, ze mam prist domov, lebo sa boji. tak co mam robit? mam ju nechat v tom, alebo ako to mam riesit, ked ona to nechce riesit?

dakujem..
natalia
 
Príspevky: 1
Založený: Št Nov 12, 2009 1:39 pm

Re: rada

Odoslaťod lia_sk » Št Nov 12, 2009 2:51 pm

Dobry den, Natalia,
Myslim si, ze by ste v prvom rade mali mysliet na seba a na dietatko a dopriat mu narodenie sa do kludneho prostredia. Lenze aj to, co sa teraz deje a negativne ovplyvnuje vas, zle vplyva aj na maleho cloviecika. Myslim si, ze by ste sa mali co najskor prestahovat k priatelovi a mame vysvetlit, ze to robite hlavne pre babatko. Mama sa zrejme druha boji a este viac sa boji s nim rozist, ale je to mozno jedine riesenie, ked pije a je agresivny. Zit s jednym clovekom zo strachu nie je riesenie. Ved ma Vas a coskoro aj vnucatko, nebude sama. Ak zamerate jej myslenie tymto smerom, mozno si uvedomi, co je pre nu dolezite.
Vsetko dobre,
Lia
lia_sk
 
Príspevky: 9
Založený: Po Aug 10, 2009 12:10 pm


Naspäť na Vzťahy rodičia - deti