som zavisly?

som zavisly?

Odoslaťod Vecdin » Št Jan 30, 2014 2:07 am

Dobry den, chcel by som Vas poprosit o radu v mojej situacii. Mam 21 rokov, studujem na vysokej skole, mam priatelku, konicky atd. Medzi moje konicky patri samozrejme aj pocitac a vsadespominane hry. Byvam stale u rodicov, aj ked minimalne kedze studujem tak som vela na intraku a ked som doma tak casto ostavam u priatelky. Da sa povedat ze uz od teenegerskeho veku mam problemy s tym ze moji rodicia (hlavne otec) nevie zniest fakt ze dokazem pri pocitaci presedet aj niekolko hodin v kuse, co je ruka v ruke s tym ze idem neskoro spat. Chcem sa opytat? Viete mi poradit ako mam mojim rodicom vysvetlit ze to, ze oni nezdielaju moje zaujmy neznamena ze sa ich mam vzdat ? Skutocne mi lezie na nervy ked mi zacne vyklopkavat o pol 2 na dvere s tym ze ako je mozne ze som hore a ked mu na to nieco poviem tak mi povie ze "som agresivny" no vskutocnosti ten agresivny je moj otec. Za pocitac si sadnem tak 2-3x do tyzdna ked mam cas a nie je co ine na robote. Ako sa da vysvetlit 60tnikom ze mam vlastny zivot ktory by mohli konecne zacat respektovat a to ze oni chodia spat o 22:00 a vstavaju o 6:00 aj cez vikendy skutocne nie je zivotny styl pre mna. Svoje ostatne povinnosti si plnim 100%tne, skolu tiez... no ked ked si sadnem za pocitac tak je to ako casovana bomba kedy pride konecne otec a zacne vrieskat ze si mam ist citat. Otazka je, je problem vo mne alebo nie? Da sa to niako vyriesit, dakujem za nazory.
Vecdin
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 30, 2014 1:53 am

Naspäť na Vzťahy rodičia - deti