Vyhodili ma zo skoly..

Vyhodili ma zo skoly..

Odoslaťod darky » Ut Jan 11, 2011 12:57 am

Dobry den,

potrebovala by som radu.. Vyhodili ma z VS teraz v druhom rocniku a neviem ako to mam oznamit rodicom..
po pravde ma to skola ani nebavi a na jednej strane mi odlahlo, ale na druhej strane sa strasne bojim sklamania zo strany rodicov.. a pocitu zabitych 2 rokov .. prosim poradte mi, ako im to mam oznamit bez toho aby mi teraz urobili zo zivota peklo a oni sami neskolabovali.. este podotykam ze byvam s rodicmi a moja mama je ucitelka na zakladnej skole a je dost prisna..

za odpoved dakujem
darky
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Jan 11, 2011 12:52 am

Re: Vyhodili ma zo skoly..

Odoslaťod Pan_Zivota » Ne Jan 16, 2011 8:27 pm

tak pripominat ti ze to bude tazke asi nemusim...a z akej školy ta vyhodili?stredna alebo vysoka?ak vysom ka taak byto mohli dajako prehltnut.... skus vystihnut ked mama bude matt najlepšiu naladu a lebo oco a nepoved im to ked budu spolu osobitne lebo ked su dvaja spolu to je to najhoršie... tomu kto ma vecie pochopenie pre teba a koho sioblubenec.ono to zas s slhodobeho hladiska neni az take zle.bud mozes znova zacat alebo ta tazsia moznost začneš zit svoj zivot najdes si pracicku a ak si troska sikovna dotiahnes to ovela dalej ako ludiazo školou... staci sa lne toho nebat a trrba zivot zit :) cely zivot človek musi robit kroky vpred a myslim ze najlepsieje zacat hned... a este k tomu ao to povedat najdi si skvelu vyhovorku ale nie zas neprehanaj.mama ti nezhltne vyhovorki typu ucitelka si zasadla na mna. treba dačo take ako snazila somsa zo všetkych sil no nedalo sa aj ked som všetko preto robila stava ....
Pan_Zivota
 
Príspevky: 7
Založený: Ne Jan 16, 2011 10:56 am


Naspäť na Vzťahy rodičia - deti

cron